بازی اندروید

شروع ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری از اول آبان

شروع ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری از اول آبان

بازی اندروید: مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از شروع ثبت نام وام ضروری 12 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از اول آبان ماه 1400 آگاهی داد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، محمود مرتضایی فرد با بیان این خبر اظهار داشت: ثبت نام اینترنتی وام ضروری مرحله اول سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از روز شنبه اول آبان ماه به مدت ۳۰روز و فقط بوسیله درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس sabasrm.ir صورت خواهد گرفت.
وی با اعلان اینکه «این تسهیلات به مبلغ ۱۲ میلیون تومان با اقساط ۳۶ ماهه و با کارمزد ۴ درصد ارائه می شود» اظهار نمود: متقاضیان می توانند در بازه زمانی اعلام شده به این سایت اینترنتی مراجعه و با وارد کردن اطلاعات سه گانه «دفترکل، کد ملی و شماره حساب» درخواست خودرا برای دریافت وام ثبت کنند.
وی البته متذکر شد که ثبت درخواست فرد متقاضی به مدلول پرداخت تسهیلات نخواهد بود.
مرتضایی فرد توضیح داد: بعد از اتمام مهلت یک ماهه ثبت نام، سوابق متقاضیان همچون مجموع وام های دریافتی، بهره مندی از سایر تسهیلات، میزان حقوق و … بررسی می شود و با اولویت بندی و بر طبق میزان اعتبار تخصیصی از طرف بانک صادرات و تعداد تسهیلات که ۳۰۰هزار فقره است، «واجدین شرایط» تعیین و اسامی آنها بوسیله درگاه خدمات الکترونیک صندوق اعلام خواهد شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، وی ادامه داد: پرداخت وام ضروری ۱۲ میلیون تومانی سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به حساب «واجدین شرایط» بصورت ماهانه و بر طبق نوبت بندی که در سایت اعلام می شود صورت خواهد گرفت که اطلاعات آن بعد از مشخص شدن نتایج، اطلاع رسانی می شود.
گفتنی است، وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری قبل از این مبلغ ۱۰میلیون تومان بود.
منبع:

1400/07/29
14:25:14
5.0 / 5
1124
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بازی اندروید