بازی اندروید
در مراسم امضای تفاهم نامه عملیات آب رسانی به ۵۰۰ روستا اعلام شد

اجرای ۴۷ هزار و ۸۰۰ پروژه عمرانی بركت در مناطق محروم

اجرای ۴۷ هزار و ۸۰۰ پروژه عمرانی بركت در مناطق محروم

مدیرعامل بنیاد بركت ستاد اجرایی فرمان امام از اجرای 47 و 800 پروژه عمرانی توسط این بنیاد در كشور آگاهی داد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، تفاهم نامه عملیات آب رسانی به ۵۰۰ روستای محروم کشور با اعتباری بیش از ۵۵۰ میلیارد تومان میان امیرحسین مدنی، مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام و حمیدرضا جانباز، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور به امضا رسید.

مدیرعامل بنیاد برکت در این مراسم با اشاره به اجرای ۴۷ هزار و ۸۰۰ طرح عمرانی توسط این بنیاد اظهار داشت: امسال نیز اجرای ۳۵۰۰ طرح عمرانی و زیربنایی را در حوزه های مختلفی همچون مدرسه سازی، ساخت مسجد و مراکز فرهنگی، راه سازی، آب رسانی، ساخت مراکز بهداشتی، مرمت قنوات و... را در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور تعهد کرده ایم.

مدنی اشاره کرد: رسالت اصلی بنیاد برکت در حوزه اشتغال زایی و توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی است و پروژه های عمرانی و زیربنایی تنها یک چهارم فعالیت ها و اعتبارات بنیاد را به خود اختصاص می دهند.

وی با اشاره به پایان عملیات آب رسانی به ۵۰۰ روستای کشور با مشارکت بنیاد برکت و شرکت آبفا اظهار داشت: در این ۵۰۰ روستا ۴۹۵ طرح آب رسانی شامل حفر ۳۵ حلقه چاه، ۱۰۴۳ کیلومتر لوله گذاری، ساخت و تکمیل ۱۱۷ استخر و مخازن ذخیره آب، خرید ۱۹ تانکر آب، مرمت و لایروبی ۲۴ قنات روستایی، خرید ۴ دستگاه آب شیرین کن، راه اندازی ۲ شبکه جمع آوری و تصفیه فاضلاب و یک پروژه آبخیزداری می شود.

در این مراسم همین طور آیین رونمایی از طرح تامین آب آشامیدنی ۱۰۰۰ روستا و شکرانه اتمام عملیات آب رسانی به ۵۰۰ روستای محروم و آغاز عملیات آب رسانی به ۵۰۰ روستای محروم دیگر با اعتباری بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و وزارت نیرو اجرا شد.
منبع:

1399/04/26
13:23:00
5.0 / 5
2247
تگهای خبر: دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بازی اندروید