بازی اندروید

افزایش و رشد هلدینگ های اقتصادی کشور در اولویت شستا

افزایش و رشد هلدینگ های اقتصادی کشور در اولویت شستا

به گزارش بازی اندروید مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی اظهار داشت: افزایش و رشد هلدینگهای اقتصادی کشور طی یک برنامه جهادی خصوصاً در مناطق محروم، از اولویتهای شستا است.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، علی رستمی در وبینار تخصصی خود بعنوان «استراتژی سرمایه گذاری شستا» بیان کرد: شستا ابر هلدینگ سرمایه گذاری با ۸ و ۹ هلدینگ اقتصادی در کشور، تولید بیش از ۳۵ درصد سیمان، بیش از ۵۰ درصد لاستیک، بیش از ۴۰ درصد دارو، بیش از ۸۰ درصد فولاد و معدن، بیش از ۸۰ درصد تولید داروی کشور را بر عهده دارد و بیش از ۴۰ هزار نیروی انسانی شاغل بطور مستقیم در آن فعالیت دارند.
رستمی با اعلان اینکه اشتغال، دغدغه تمام مدیران اقتصادی در تمام سطوح مدیریتی است اضافه کرد: ما نیز تلاش می نماییم با افزایش تولید و کاهش واردات، اشتغال ایجاد نماییم.
وی با اشاره به وجود فرصت های زیاد سرمایه گذاری در کشور در تمام بخش های اقتصادی اشاره کرد: موقعیت سوق الجیشی ایران در منطقه، وجود بازارهای مستعد سرمایه گذاری و افزایش صادرات به کشورهای منطقه همچون این فرصت هاست.
رستمی، استفاده از دارایی های غیر مولد شستا، افزایش ظرفیتهای بین المللی، خروج از کارهای کم بازده و بدون بازده را از دیگر اهداف شستا دانست و اظهار داشت: این مجموعه، ۱۱ درصد بازار سرمایه کشور، ۱ درصد صادرات و ۱ درصد تولید ناخالص داخلی کشور را برعهده دارد.
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در این وبینار، توسعه صادرات، تکمیل زنجیره ارزش، تامین امنیت ملی، مدیریت جهادی، توسعه نیروی انسانی و پرورش مدیران نسل گام دوم انقلاب، توسعه دانش بنیان، خدمات راهبردی و تقویت رقابت پذیری اقتصاد و تولید کالاهای اساسی را از سیاست های کلان مجموعه شستا دانست.
به گزارش مرکز روابط عمومی و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وی، حفظ و ارتقاء ارزش های سرمایه گذاری بیمه شدگان، فراهم کردن مشارکت جامعه در کارهای اقتصادی کشور، برقراری عدالت سرمایه گذاری، افزایش مقاومت در مقابل تحریم ها و توجه به عدالت سرمایه گذاری را نیز از نتایج هدفگذاری شده در شستا برشمرد.
معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همزمان با هفته جهانی کارآفرینی (۱۷ تا ۲۳ آبان) وبینارهای تخصصی با حضور مسئولین و اساتید صاحبنظر کشور برگزار می نماید. علاقه مندان می توانند برای بهره مندی از مباحث این جلسه ها بوسیله لینک زیر وارد شوند: https: //www.skyroom.online/ch/kanoun/karafarini
منبع:

1400/08/20
13:28:36
5.0 / 5
1042
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بازی اندروید