بازی اندروید

دستور وزیر کار و رفاه به صندوقها و بانک های زیر مجموعه برای امدادرسانی فوری به مناطق زلزله زده

دستور وزیر کار و رفاه به صندوقها و بانک های زیر مجموعه برای امدادرسانی فوری به مناطق زلزله زده

به گزارش بازی اندروید به دنبال وقوع زلزله در استان هرمزگان، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نامه ای به معاونین و مدیران، روسای سازمانها، مدیران عامل صندوق ها و بانک های تابعه این وزارت خانه دستور داد تا همه امکانات زیرمجموعه خویش را برای امدادرسانی به هموطنان مناطق زلزله زده استان هرمزگان بسیج کنند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، حجت الله عبدالملکی، در این نامه با ابراز تأسف از وقوع زلزله ای مهیب در بخش هایی از استان هرمزگان، ضمن آرزوی سلامتی و صحت برای تمامی هموطنان ساکن منطقه صدمه دیده، تاکید کرده است: تمامی دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به صورت آنی و عاجل با هماهنگی ستاد بحران و دستگاههای ذی ربط برای خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان، تمامی امکانات و تجهیزات خویش را بسیج کنند.
عبدالملکی بر استفاده از تجهیزات عمرانی برای عملیات جستجو و نجات، بازگشایی معابر هم تاکید کرده و دستور داده است: تا مراکز بهزیستی، مهمانسراهای دستگاههای اجرایی و در صورت نیاز ساختمان های متعلق به زیر مجموعه ها در استان هرمزگان، برای اسکان صدمه دیدگان مهیا شود.
آمادگی مراکز درمانی تأمین اجتماعی برای عرضه سریع تر خدمات پزشکی و درمانی، ارسال اقلام ضروری خوراکی، بهداشتی و گرمایشی و تأمین اقلام دارویی توسط شرکتهای زیرمجموعه این وزارت خانه از دیگر مواردی است که وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی بر آن تاکید کرده است.
همچنین، به تمامی مدیران استانی اختیار تام داده شده است تا ضمن عرضه بهترین خدمت رسانی به هموطنان صدمه دیده، از امکانات و تجهیزات در اختیارشان در این خصوص استفاده کامل کنند.
منبع:

1400/08/24
15:21:33
5.0 / 5
1048
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , سلامتی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بازی اندروید