بازی اندروید

احتمال رایگان شدن تست pcr بیمه شدگان در مراکز غیرملکی تامین اجتماعی

احتمال رایگان شدن تست pcr بیمه شدگان در مراکز غیرملکی تامین اجتماعی

به گزارش بازی اندروید مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباب نسخه الکترونیکی اظهار داشت: نسخه الکترونیکی یک تغییر رویکرد و قسمتی از مشکلات آن طبیعی است، اما حالا حدود 99 درصد نسخه الکترونیکی اجرائی شده و یک درصدی هم ممکنست مشکلاتی باشد اما محکم پای کار نسخه الکترونیکی ایستادیم.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، میرهاشم موسوی در حاشیه بازدید از نمایشگاه کارهای سازمان بهزیستی کشور و شیرخوارگاه شیبر بیان کرد: سال قبل برای بیمه تکمیلی بازنشستگان سهم سازمان ۳۰ درصد بود و ما با وجود این که مشکلات مالی هم داریم، سعی کردیم سهم بیمه تکمیلی سازمان که به بازنشستگان کمک می نماید را به ۵۰ درصد برسانیم.


احتمال رایگان شدن تست pcr بیمه شدگان در مراکز غیرملکی تامین اجتماعی

وی در پاسخ به این پرسش که تست pcr هم بطور کلی رایگان شد؟ اظهار داشت: تست pcr در مراکز ملکی و درمانی خودمان رایگان بود و همین طور هزینه هایی که برای بستری شدگان در مراکز ملکی به خاطر کووید_۱۹ بود رایگان بود. بیش از ۵۰۰۰ میلیارد تومان تا حالا در ارتباط با کووید ۱۹ هزینه درمان داشتیم. در مراکز غیرملکی بر طبق استانداردهایی که قرار بود وزارت بهداشت اعلام نماید، احیانا امروز هم در هیات دولت این مساله در دستور کار است و رایگان می شود.
موسوی درباب همسان سازی حقوق بازنشستگان نیز اشاره کرد: همسان سازی حقوق بازنشستگان اجرا شده و مسیری که در گذشته بوده را جلو می بریم و تا حالا مشکل خاصی نبوده است. از بیستم که پرداختیهای ما آغاز می شود تا اختتام ماه پرداختی های مان بموقع انجام می شود.



تامین اجتماعی در راه الکترونیکی کردن اسناد پزشکی

مدیرعامل تامین اجتماعی درباب نسخه الکترونیکی نیز اظهار نمود: نسخه الکترونیکی یک تغییر رویکرد است پس قسمتی از مشکلات آن طبیعی است؛ اما حالا حدود ۹۹ درصد نسخه الکترونیکی اجرائی شده و یک درصدی هم ممکنست مشکلاتی باشد اما محکم پای کار نسخه الکترونیکی ایستادیم. حتی به مسیری می رویم که رسیدگی به اسناد پزشکی هم الکترونیکی شود و قواعد الکترونیکی و موتور قواعد هم کم کم بالا بیاید تا نگاهی که در سنت نسخه نویسی بوده، کنار رود.


پوشش بیمه ای تمامی کارگران ساختمانی در صورت تصویب نمایندگان مجلس

موسوی در ادامه در پاسخ به سوالی درباب بیمه کارگران ساختمانی اظهار نمود: درباب بیمه کارگران ساختمانی ضرایبی که قبلا بوده، آن ضرایب دقیق محاسبه نشده بود و محاسباتی که ما داشتیم حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان از زمان اجرا تا حالا کسری منابع بوده است. اصلاح ماده ۵ در مجلس صورت گرفت و کمیسیون تایید کرده است. ان شاالله به صحن خواهد رفت و ما سقفی به نام بیمه کارگران ساختمانی برای استانها نخواهیم داشت و با این ضرایب و تغییری که اتفاق افتاده، همه کارگران ساختمانی تحت پوشش قرار خواهند گرفت.


داروهای بیماران ای بی رایگان شد

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه چتر حمایتی بیمه داروها تغییری نکرده است، اظهار داشت: در چند روز گذشته که در شورای عالی بیمه جلسه داشتیم برخی از داروهای بیماریهای خاص تحت پوشش بیمه قرار گرفته اند. برای بیماری ای بی رایگان شد و پروسه آن طی می شود.




منبع:

1400/08/26
11:13:47
5.0 / 5
716
تگهای خبر: استاندارد , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بازی اندروید