بازی اندروید

8 جشنواره بین المللی میزبان قصیده گاو سفید

8 جشنواره بین المللی میزبان قصیده گاو سفید

«قصیده گاو سفید» به کارگردانی مشترک بهتاش صناعی ها و مریم مقدم و تهیه کنندگی غلامرضا موسوی در طول یک ماه در هشت جشنواره معتبر جهانی شرکت می کند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، فیلم سینمایی «قصیده گاو سفید» در ادامه حضورهای بین المللی خود در چندین جشنواره بین المللی شامل سالونیکا ( یونان)، دنور ( آمریکا)، فیلم هایی از جنوب ( اسلو)، برانشوایک ( آلمان)، استکهلم (سوئد)، فیلادلفیا ( آمریکا)، جهان زنان ( آلمان) و فیلمهای آسیایی ( هنگ کنگ) در آبان ماه شرکت می کند.
شصت و دومین جشنواره فیلم سالونیکا (تسولانیکی) از ۱۳ تا ۲۳ آبان (۴ تا ۱۴ نوامبر) در یونان برگزار شد و «قصیده گاو سفید» در بخش افق های باز به نمایش در آمد.
سی و دومین جشنواره فیلم استکهلم از ۱۹ تا ۳۰ آبان (۱۰ تا ۲۱ نوامبر) هم در سوئد درحال برگزاری است و «قصیده گاو سفید» در بخش مسابقه حضور دارد. صد فیلم از ۴۸ کشور جهان در این رویداد معتبر اروپایی حضور داشته و جایزه یک عمر دستاورد هنری جشنواره به «جین کمپیون» و جایزه ویژه ی جشنواره هم به «یواخیم تریه» اعطا خواهد شد.
چهل و چهارمین جشنواره فیلم «دنور» که از ۱۲ تا ۲۳ آبان (۳ تا ۱۴ نوامبر)، سی امین جشنواره فیلادلفیا از ۲۹ مهر تا ۹ آبان (۲۱الی ۳۱ اکتبر)، سی و پنجمین جشنواره فیلم «برانشوایگ» از ۱۰ تا ۱۶ آبان (۱ تا ۷ نوامبر)، بیست و یکمین جشنواره فیلم «جهان زنان» از ۵ تا ۱۲ آبان (۲۷ اکتبر تا ۳ نوامبر) در برلین آلمان و هجدهمین جشنواره فیلمهای آسیایی هنگ کنگ از ۵ تا ۲۳ آبان (۲۷ اکتبر تا ۱۴ نوامبر) هم میزبان فیلم «قصیده گاو سفید» بودند.
سی و یکمین جشنواره «فیلم هایی از جنوب» هم از ۲۰ تا ۳۰ آبان (۱۱ تا ۲۱ نوامبر) در اسلو نروژ برگزار می شود و این فیلم به کارگردانی مشترک بهتاش صناعی ها و مریم مقدم در بخش مسابقه حضور دارد.
مریم مقدم، علیرضا ثانی فر، آوین پوررئوفی و پوریا رحیمی سام بازیگران نقش های اصلی این فیلم هستند.
منبع:

1400/08/27
14:23:07
5.0 / 5
1023
تگهای خبر: بازی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
بازی اندروید