بازی اندروید
رادیو آسیا:

کره شمالی قاچاقچی بازی مرکب را به اعدام محکوم نمود

کره شمالی قاچاقچی بازی مرکب را به اعدام محکوم نمود

مردی در کره شمالی به سبب قاچاق کپی های سریال پرفروش ˮبازی مرکب» نتفلیکس به این کشور به اعدام محکوم شده است.


به گزارش بازی اندروید به نقل از رادیو آسیای آزاد، مقامات پس از آن که دانش آموزان دبیرستانی را درحال تماشای سریال دستگیر کردند، به سمت این مرد هدایت شدند.
این گزارش حاکی از آنست که "بازی مرکب" با بهره گیری از یک درایو فلش یو اس بی از چین به این کشور قاچاق شده است. قاچاقچی به جوخه مرگ سپرده می شود و دانش آموزانی که در آوردن «بازی مرکب» به مدرسه نقش داشته اند، با مجازات زندان روبرو هستند.
بر طبق این گزارش دانش آموزی که فلش درایو را خریده بود به حبس ابد، شش نفری که این برنامه را تماشا کردند پنج سال زندان با اعمال شاقه محکوم شدند و معلمان و مدیران این مدارس اخراج شده و به کار در معادن و تبعید محکوم شدند.
در دسامبر ۲۰۲۰، کره شمالی قانون «حذف تفکر و فرهنگ ارتجاعی» را تصویب کرد که ورود و انتشار مطالب فرهنگی مانند فیلم، نمایشنامه، موسیقی و کتاب را در این کشور ممنوع می کند. این اقدام عمدتا با هدف جلوگیری از انتشار محتواها از کره جنوبی و ایالات متحده انجام می شود و کسانی که در توزیع یا مصرف این محتواها شناسایی شوند مستوجب مجازات هستند. طبق گزارش های گسترده، در آوریل امسال، مردی به سبب فروش فلش ها و سی دی های حاوی محتواهای کره جنوبی در ملاء عام اعدام شد.1400/09/04
20:19:03
5.0 / 5
1016
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بازی اندروید