بازی اندروید

نیکوکاران نحوه هزینه کرد کمک های خود به کمیته امداد را رصد می کنند

نیکوکاران نحوه هزینه کرد کمک های خود به کمیته امداد را رصد می کنند

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد اظهار داشت: با اجرای طرح امداد هوشمند و کارآمد، امکان رصد و رهگیری کمک های مردمی و نحوه هزینه کرد کمک ها فراهم می شود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، جعفر صباغیان با تشریح سامانه امداد هوشمند و کارآمد (سها) اضافه کرد: در این سامانه شرایطی فراهم شده تا با استفاده از بستر الکترونیک و فناوری خدمت به مددجویان و اقشار نیازمند عرضه شود.
وی حفظ حرمت و کرامت مددجویان و نیازمندان را از مزایای این سامانه دانست و بیان نمود: حالا بهره مندی افراد از خدمات کمیته امداد به صورت حضوری است که با راه اندازی این سامانه، افراد می توانند از محل سکونت خود و به صورت غیرحضوری نیازهای خودشان را ثبت کنند.
صباغیان یکی دیگر از کارکردهای این سامانه را ایجاد شفافیت دانست و افزود: در این سامانه نیکوکاران می توانند محل هزینه کرد و افراد بهره مند از کمک ها را رصد کنند.
معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد اثربخشی منابع درآمدی را از دیگر مزینت های سامانه امداد کارآمد و هوشمند دانست و اظهار نمود: هر اندازه نیازسنجی واقعی و دقیق صورت گیرد، اثربخشی منابع درآمدی کمیته امداد بیشتر ارتقا پیدا می کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، صباغیان در مورد معافیت از پرداخت قبوض آب، برق و گاز مددجویان در سند بودجه ۱۴۰۱ اضافه کرد: با عنایت به دغدغه مندی نمایندگان مجلس انقلابی، امیدواریم این طرح در قانون پنج ساله هفتم کشور به صورت دائمی رقم بخورد.1400/09/19
21:17:41
5.0 / 5
1143
تگهای خبر: خدمات , فناوری , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
بازی اندروید