بازی اندروید

احصاء آسیبها و مشکلات جوانان با تاکید بر موضوع طلاق

احصاء آسیبها و مشکلات جوانان با تاکید بر موضوع طلاق

به گزارش بازی اندروید معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به وجود خانه های جوان در سراسر کشور بیان کرد: ما 109 خانه جوان در کشور داریم که سجادی(وزیر جوانان) با رویکرد حمایتی جدی که از امور جوانان در این دولت دارند، وعده شان این است، 100 خانه اضافه شود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، یامین پور با اعلان اینکه معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، دبیر ستاد ملی ساماندهی امور جوانان است، اظهار داشت: ستاد ملی ساماندهی امور جوانان در تمام استان های کشور ستادهای تابعه ای با عنوان ستاد استانی ساماندهی امور جوانان دارد که به ریاست استاندارها تشکیل می شود.
وی ادامه داد: ذیل ستادهای استانی هم ستادهای شهرستانی با ریاست فرماندارها و روسای ادارات ورزش و جوانان تشکیل می شود. ستادهای ساماندهی با حضور نمایندگان ۲۵ دستگاه اجرائی در ستاد ملی در سطح معاون، معاون وزیر و معاون سازمان تشکیل می شود و بهترین بستر و زمینه برای احصاء آسیبها و مشکلات جوانان در مناطق و تجمیع و هم افزایی نیروها و امکانها و اقدامات دستگاهها برای کنترل این مسئله است. پس ضمن این که اعلام آمادگی می کنم که ستادهای ساماندهی استانها را در این راستا هماهنگ نماییم، خواهش می کنم که نمایندگان ستاد مبارزه با مواد مخدر در ستادهای ساماندهی استان حضور موثر داشته باشند.
یامین پور با اعلان اینکه معاونت امور جوانان عضو موثر شورای اجتماعی کشور است، اضافه کرد: البته از میان آسیبهای اجتماعی احصاء شده بیش از همه بر روی موضوع «طلاق» متمرکز هستیم و البته اعتیاد یک ربط و نسبت غیر قابل انکاری با مسئله طلاق دارد که از نتایج مستقیم طلاق است.
وی بیان کرد: ما در ۴۰۰ شهر کشور مرکز مشاوره داریم و جزء تکالیف قانونی ما ارائه مشاوره به زوجهای جوان و خانواده ها در امتداد حفظ خانواده و سلامت اجتماعی خانواده در مقابل آسیبهای اجتماعی است که بطور مشخص طراحی و برنامه ریزی داریم تا آموزشهایی درباب مسئله اعتیاد را هم در برنامه های آموزشی مراکز مشاوره در سراسر کشور بگنجانیم.
یامین پور در بخش دیگری از صحبتهای خود با اعلان اینکه یکی از تکالیف ما پشتیبانی از تشکلها و سازمانهای مردم نهاد جوانان است که در زمینه آسیبهای اجتماعی فعال می باشند، اظهار داشت: حالا شبکه ملی سلامت اجتماعی را در سازمانهای مردم نهاد جوانان در کشور داریم که ماه گذشته کنگره ملی آن انجام شد.
ایشان سپس با اشاره به وجود خانه های جوان در سراسر کشور بیان کرد: ۱۰۹ خانه جوان در کشور داریم که سجادی با رویکرد حمایتی جدی که از امور جوانان در این دولت دارند، وعده شان این است، ۱۰۰ خانه اضافه شود.
منبع:

1400/09/29
10:30:11
5.0 / 5
1126
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
بازی اندروید