بازی اندروید

نحوه پوشش بیمه ای تست کرونا توسط تامین اجتماعی PCR در مراکز ملکی رایگان است

نحوه پوشش بیمه ای تست کرونا توسط تامین اجتماعی PCR در مراکز ملکی رایگان است

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره پوشش بیمه ای تست PCR برای مبتلایان به کرونا اظهار داشت: در زمینه درمان و در مراکز ملکی ما تست PCR برای آنها که تحت پوشش بیمه ای هستند، مطابق با پروتکلهای تعریف شده، بصورت رایگان انجام می شود.


میرهاشم موسوی در گفت و گو با ایسنا، درباره روند پرداخت غرامت دستمزد ایام بیماری به بیمه شدگان مبتلا به کرونا توضیح داد و در این زمینه اظهار نمود: بطور کلی و به استناد ماده (۵۹) قانون تامین اجتماعی، بیمه شدگانی که تحت معالجه و یا درمان های توانبخشی قرار می گیرند و بنا به تشخیص سازمان تامین اجتماعی موقتا قادر به کار نیستند به شرط عدم اشتغال به کار و عدم دریافت مزد یا حقوق، استحقاق دریافت غرامت دستمزد را دارند.
وی ادامه داد: بر این اساس پرداخت غرامت دستمزد ایام بیماری به بیمه شدگان واجد شرایط، مستلزم طرح استراحت پزشکی و تایید آن در مراجع پزشکی معتمد سازمان است که بمنظور تسهیل پرداخت غرامت دستمزد ایام بیماری و کاهش مراجعه بیمه شدگان به واحدهای اجرائی، امکان ارائه درخواست و ثبت مستندات بصورت غیرحضوری و بوسیله مراجعه به درگاه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی برقرار است.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به پرسشی پیرامون رایگان شدن تست PCR برای مبتلایان که از چندماه قبل قرار بود اجرائی شود، اظهار داشت: در زمینه درمان و در مراکز ملکی ما تست PCR برای آنها که تحت پوشش بیمه ای هستند، مطابق با پروتکلهای تعریف شده، بصورت رایگان انجام می شود.
موسوی اضافه کرد: درباره پوشش بیمه ای تست های کرونا در سایر مراکز، اگر با ما طرف قرارداد باشند نیز طبق پروتکل انجام می گیرد. در مجموع پرداخت هزینه های درمان در مراکز غیرملکی با فرانشیز و در مراکز ملکی کاملا رایگان ارائه می شود.1400/11/24
11:21:46
5.0 / 5
903
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بازی اندروید