بازی اندروید

توضیحاتی درباره عیدی شاغلان تابع قانون کار، کارمندان دولت و بازنشستگان

توضیحاتی درباره عیدی شاغلان تابع قانون کار، کارمندان دولت و بازنشستگان

بازی اندروید: سرپرست اسبق سازمان تأمین اجتماعی درباره عیدی بازنشستگان و شاغلان دولتی و تابع قانون کار توضیحاتی ارائه نمود.به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، محمدحسن زدا در ویدئویی که شب گذشته در صفحه اینستاگرامی اش منتشر کرد، توضیحاتی درباره عیدی ۱۴۰۱ شاغلان بازنشستگان عرضه و اظهار نمود: قانون کار تکلیف عیدی شاغلان تابع قانون کار را که در کارخانه ها، موسسات، شرکت ها و... مشغول فعالیت هستند را روشن کرده است و بر این اساس عیدی درنظرگرفته شده حداقل معادل دوماه حقوق پایه و حداکثر معادل سه ماه حقوق پایه است که کارفرما باید به آنان بپردازد.

وی تصریح کرد: نکته ای که باید به آن توجه گردد، این است که شاغلان تابع قانون کار، نباید دریافتی شان را ملاک قرار دهند بلکه حقوق پایه مدنظر است.

سرپرست اسبق سازمان تأمین اجتماعی ضمن اشاره به این که میزان عیدی شاغلان در بخش های دولتی(کارمندان دولت) از جانب دولت یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان درنظرگرفته شده است، اظهار داشت: دولت تحت عنوان پشتیبانی از خانوار، فرمول جدیدی عرضه کرده که مطابق آن به ازای همسر ۴۰۰ هزار تومان و به ازای هر فرزند ۱۵۰ هزار تومان به این مبلغ افزوده می شود.

زدا در انتها اظهارکرد: برای بازنشستگان هم یک عدد ثابت یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی تعیین شده است که زمان واریز آنرا باید مسؤلان سازمان تأمین اجتماعی تعیین و به حساب بازنشستگان واریز نمایند.
1400/11/28
11:27:01
5.0 / 5
1087
تگهای خبر: اینستاگرام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بازی اندروید