بازی اندروید

جمع آوری بیش از 1500 میلیارد زکات توسط کمیته امداد امسال

جمع آوری بیش از 1500 میلیارد زکات توسط کمیته امداد امسال

بازی اندروید: معاون خودکفایی و مشارکت مردمی کمیته امداد از جمع آوری بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان زکات در سراسر کشور امسال آگاهی داد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، آسوده در نشست خبری امروز کمیته امداد با اشاره به اینکه کمیته امداد با روحیه انقلابی درحال عرضه خدمات به مددجویان است، اظهار نمود: مشارکت های مردمی به ترویج فرهنگ خیر و احسان در جامعه کمک می نماید.
وی با اشاره به اینکه کمیته امداد وظیفه ترویج فرهنگ خیر و احسان را برعهده دارد اظهار داشت: ۹۰۰۰ مرکز نیکوکاری با محوریت مردم، محله و مسجد درحال فعالیت هستند.
معاون توسعه مشارکت های کمیته امداد اظهار داشت: بیشتر از ۱۵۰۰ میلیارد تومان زکات در سرتاسر کشور جمع آوری شده است.
به نقل از ایشان، تعالی انسان ها، توانمند سازی و خودکفایی نیازمندان از اهداف مهم کمیته امداد است.

ارایه ۱۷ برنامه و ۱۲۰ نوع خدمت در کمیته امداد
جعفر صباغیان معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد هم در این جلسه درمورد هوشمندسازی کمیته امداد اظهار داشت: استفاده از نرم افزارهای نوین الکترونیکی به خدمات رسانی بهتر به مددجویان کمک می کرد که در برنامه های مختلف کمیته امداد تاکید شده بود. در اسناد بالادستی و برنامه ششم امداد تاکید شده بود که تا آخر سال برنامه باید خدمات امداد بر بستر الکترونیک سوار شود. در مجموعه در امداد ۱۷ برنامه و ۱۲۰ نوع خدمت عرضه می شود که خدمت مسکن، اشتغال و... همچون آن است.
به قول صباغیان، یکی از موضوعات مد نظر در اجرایی کردن سامانه امداد هوشمند، حفظ کرامت انسانی و ارزشهای فردی افراد بود.
وی اظهار داشت: همینطور دیگر ضرورتی که سبب شد به این مورد ورود نماییم، بحث قابل اتکا نبودن آمارها بود. امارها مبنای تصمیمگیری و برنامه ریزی و تصمیم سازی یک نهاد است. به جهت اینکه بتوانیم برنامه ریزی مناسبی برای برنامه های سازمان داشته باشیم نیازمند آمارهای دقیق هستیم.
وی اظهار داشت: همینطور بحث اثربخش بودن منابع مالی و درامدی مجموعه امداد بود که یکی دیگر از دلایلی بود که مبادرت به راه اندازی امداد هوشمند کردیم. نکته دیگر که بسیار مهم بود به روز رسانی سامانه امداد با سایر سامانه های دیگر بود. البته برای این مورد با چالش های زیادی مواجه بودیم عدم یکپارچگی سامانه ها، قدیمی شدن ابزارهای الکترونیکی موجود و جزیره ای عمل کردن سامانه های سازمان همچون این چالش ها بود.
به قول معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد، از سال قبل مبحث امداد هوشمند را با جدیت دنبال کردیم.
صباغیان خاطرنشان کرد: برپایه این سامانه نیاز نیازمندان در کنار توان توانمندان قرار گرفت، یعنی نیاز نیازمندان در این سامانه بارگذاری شده و توانمندان می توانند برپایه سلیقه به نیازمندان کمک کنند.
منبع:

1400/12/09
23:04:24
5.0 / 5
927
تگهای خبر: خدمات , نرم افزار , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
بازی اندروید