بازی اندروید

بهمن فرمان آرا برای چه به وزارت میراث فرهنگی رفت؟

بهمن فرمان آرا برای چه به وزارت میراث فرهنگی رفت؟

بازی اندروید: بهمن فرمان آرا کارگردان سینمای ایران که این روزها مشغول پیش تولید فیلم جدیدش با نام «چشم ها» بر طبق رمان بزرگ علوی است، اصرار کرد که برای گرفتن اجازه کار برای حضور در اماکن تاریخی، بتازگی به وزارت میراث فرهنگی و گردشگری رفته است.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، روز گذشته، توئیتی از عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی انتشار یافته است که در آن از دیدارش با بهمن فرمان آرا کارگردان سینما نوشت و این کارگردان نیز در پی انتشار این مطلب در فضای مجازی، فیلمی را منتشر نمود و توضیحاتی داد.
در قسمتی از فیلمی که پخش شده، کارگردان «خانه روی آب» گفته است: « در ماه های اخیر بوسیله رسانه ها شاید شنیده باشید که مشغول پیش تولید فیلم جدیدم با نام «چشم ها» بر طبق رمان بزرگ علوی هستم. چون روایت این رمان در سال ۱۳۲۰ می گذرد، ما احتیاج داشتیم برای فیلمبرداری در محلهای تاریخی از میراث فرهنگی اجازه بگیریم. من رفتم اجازه این کار را بگیرم.
نامه یک خطی و فهرست ۶۰ تا ۷۰ مکان و فضای که زیر نظر وزارت میراث فرهنگی است، را بُردم. این ملاقات فقط برای مجوز انجام این کار بوده است و هیچ موضوع دیگری در آن مطرح نبود.
موقعی که می بینم با این سرعت پُست گذاشته می شود، مثل این که من آمدم چیزی درخواست کنم. در حالی که من تا الان که ۸۱ سالم، رانتی از جایی نگرفته ام.»1401/07/16
21:32:36
5.0 / 5
415
تگهای خبر: تولید , فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بازی اندروید