بازی اندروید

تغییر مدیریتی در پردیس تئاتر تهران

تغییر مدیریتی در پردیس تئاتر تهران

به گزارش بازی اندروید، سرپرست جدید پردیس تاتر تهران اظهار داشت: تلاش می نماییم با حرکت مداوم و پیوسته پردیس تئاتر تهران را به جایگاه واقعی آن نزدیک نماییم.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا بر اساس گزارش رسیده، مراسم معارفه سرپرست پردیس تئاتر تهران امروز ۱۹ آذر ماه با حضور سید سجاد موسوی دستیار رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و امیرحسین سمیعی معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران انجام شد.

حسین عالم بخش به عنوان نخستین سخنران با ارائه گزارشی از عملکرد پردیس تئاتر تهران اظهار داشت: زمانی که مدیریت پردیس تئاتر تهران را به عهده گرفتم این مجموعه با نارسایی های ساختاری روبرو بود که با تلاش همکاران مان در این مرکز، خللی در کارهای پردیس تئاتر تهران ایجاد نکرد. البته این نقصان ها هم اکنون به حداقل رسیده است.
ایشان سپس با نگاهی به دوران سخت همه گیری کرونا به کارهای گسترده پردیس تئاتر تهران در این دوران اشاره نمود و اظهار داشت: در روزهایی که تمامی سالن های تئاتر تعطیل بود، مجموعه پردیس تئاتر تهران با پشتیبانی از دوستداران هنر نمایش، به مخاطبین خدمات ارائه می کرد و با حداکثر ظرفیت در تلاش بود تا در این امر خطیر وقفه ای پیش نیاید.
عالم بخش اشاره کرد: در همین ایام، برنامه های متنوعی به طور مجازی برگزار می شد که میتوان به عنوان دستاوردهای ویژه ای از آنها نام برد.
رئیس سابق پردیس تئاتر تهران در ادامه بر همکاریهای گسترده برون سازمانی و مشارکتی این مجموعه اصرار کرد و اضافه کرد: با همکاری نیروی مقاومت بسیج مالک اشتر، شهرداری منطقه ۱۵، آموزش وپرورش منطقه و... برنامه های مشارکتی بزرگی از قبیل جشنواره تعزیه و جشنواره تئاتر استان تهران انجام شد.
عالم بخش در ادامه به مدرسه تئاتر اشاره نمود و اظهار داشت: در این مدرسه با همکاری اساتید مجرب موفق به برگزاری کلاس های گوناگون در زمینه هنرهای نمایشی و تولید آثار با کیفیتی شدیم که هنرجویان این مدرسه اکنون در پروژه های تئاتری و سینمایی مشغول هستند.
رئیس سابق پردیس تئاتر در قسمت دیگری از سخنانش به جشنواره کشوری «تئاتر کاغذی» اشاره نمود و گفت اجرای این جشنواره با حداقل بودجه یک دستاورد بزرگ برای پردیس تئاتر تهران بود.
وی در خاتمه به ارائه توضیحاتی درباره ی کانون های تخصص پردیس تئاتر تهران پرداخت و اظهار داشت: کارهای کانون های تخصصی و مردم نهاد باید ادامه دار باشد و با همکاری آنها می توان به اجراهای متنوع تر رسید.
عالم بخش همین طور از زحمات تک تک پرسنل مجموعه تشکر کرد و اضافه کرد: این توفیقات بدون همراهی همکارانم در پردیس تئاتر تهران امکان پذیر نبود.

امین اشرفی سرپرست جدید پردیس تئاتر تهران با ارائه توضیحاتی درباب خانه نمایش از مجموعه های جدید در سازمان فرهنگی هنری شهرداری اظهار داشت: سابقه آشنایی من با پردیس تئاتر تهران به برگزاری جشنواره سیمرغ بر می گردد. از کاستی های مجموعه آگاه هستم و بر رفع آنها تا حد امکان متمرکز خواهم شد.
وی افزود: تلاش می نماییم با تبیین برنامه های متقاوت در این مجموعه، پیشرفت چشمگیری را شاهد باشیم و بتوانیم با حرکتی مداوم و پیوسته این مجموعه را به جایگاه واقعی آن نزدیک نماییم.


امیر حسین سمیعی معاون هنری سازمان فرهنگی هنری ضمن بیان قسمتی از برنامه های پردیس تئاتر تهران در دوران کرونا اظهار داشت: دوران کرونا هنر نمایش و چالش های این حوزه را به خصوص در فضای مجازی نشان داد چون این هنر به شدت به حضور مخاطب وابسته است ولی خوشبختانه در این زمان پردیس تئاتر تهران با عملکردی متفاوت در این عرصه کارنامه قابل قبولی از خود ارائه داد.
سمیعی همین طور به برنامه «روایت حبیب» ویژه سالگرد شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی به عنوان آخرین برنامه سازمان فرهنگی هنری شهرداری اشاره نمود.
در آخر این مراسم متن معارفه امین اشرفی به عنوان سرپرست جدید پردیس تئاتر تهران قرائت و حکم جدید ریاست این مرکز به وی اهدا شد. همین طور از زحمات حسین عالم بخش ریاست سابق پردیس تئاتر تهران قدردانی به عمل آمد.
1401/09/20
14:41:08
5.0 / 5
643
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
بازی اندروید