بازی اندروید
مدیر مجموعه عمارت نوفل لوشاتو خبر داد:

فیلم سازان جوان را به دنیا معرفی می کنیم

فیلم سازان جوان را به دنیا معرفی می کنیم

به گزارش بازی اندروید، مدیر مجموعه عمارت نوفل لوشاتو از حمایت علاقه مندان به ساخت فیلمهای کوتاه اطلاع داد و اظهار داشت: علاقه مندان به ساخت فیلم کوتاه خود می توانند فیلمنامه های خویش را تا 15 خرداد به بخش اداری مجموعه عمارت نوفل لوشاتو تحویل دهند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، بر اساس گزارش رسیده، داود نامور که روز دوشنبه 11 اردیبهشت ماه در یک نشست خبری در عمارت نوفل لوشاتو حاضر شده بود، با بیان این خبر اضافه کرد: من از سال ها پیش دغدغه این را داشتم که در عرصه تولید فیلم کاری انجام دهم برای اینکه در دهه های گذشته این حوزه مورد توجه و حمایت نبود.
او که مدیریت مجموعه عمارت نوفل لوشاتو و آکادمی هنرهای اجرائی افرا را در کارنامه کاری خود دارد، افزود: در زمینه تئاتر هم شرایط به همین شکل بود و علاقه مندان و جوانان در دهه ۸۰ مورد اقبال فعالان این حوزه نبودند.
او افزود: هم اکنون شرایط تغییر کرده و علاقه مندان به حوزه تئاتر و سینما بیشتر شده است اما همچنان خلاء حمایتی وجود دارد بدین جهت ما در عمارت نوفل لوشاتو تصمیم گرفتیم که باتوجه به پتانسیل و وضع موجود از علاقه مندان و فیلم اولی ها حمایت نماییم و این پشتیبانی از تولید تا پایان فیلم وجود دارد.
نامور با اشاره به این که موضوع فیلم های کوتاه می تواند با موضوعات حقوق کودکان، سالمندان، حیوانات، امید و امیدواری، آگاهی و محیط زیست و... غیره باشد، اضافه کرد: آثار ارسالی بعد از بررسی و نظر کارشناسان به مرحله تولید می رسد.
مدیر مجموعه عمارت نوفل لوشاتو معتقد است: در دنیا به فیلم کوتاه اهمیت زیادی داده می شود و جشنواره های زیادی در این زمینه برگزار می گردد اما در ایران این هنر آن طور که باید مورد توجه و حمایت قرار نگرفته است.
او اظهار داشت: فراخوان جذب علاقه مندان به ساخت فیلم کوتاه انتشار یافته است و آثار ارسالی بعد از تائید تیم کارشناسی در مرحله پیش تولید و تولید قرار می گیرند و فیلم های تولید شده این فرصت را دارند که در جشنواره های داخلی و خارجی شرکت داده شوند.
نامور اشاره کرد: یکی دیگر از اهداف ما این است که با تولید این فیلم ها به دنیا نشان دهیم که ایران کجاست و مردم آن چه توانایی های دارند.
مدیر مجموعه عمارت نوفل لوشاتو تصریح کرد: این مجموعه آمادگی این را دارد که یک روز در هفته سالن نمایش خودرا به اکران فیلم های کوتاه اختصاص دهد، در صورت اجرائی شدن این تصمیم خبر آن اعلام خواهد شد.
بگفته او، علاقه مندان به ساخت فیلم کوتاه خود می توانند فیلمنامه های خودرا تا ۱۵ خرداد به بخش اداری مجموعه عمارت نوفل لوشاتو تحویل دهند یا به شماره واتس آپ ۰۲۱۶۶۹۵۲۶۰۰ ارسال نمایند.

منبع:

1402/02/12
11:11:35
5.0 / 5
426
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بازی اندروید