بازی اندروید
از سوی یك شركت دانش بنیان محقق شد؛

طراحی سیستمی هوشمند برای کارآمدی امدادرسانی به حادثه دیدگان

طراحی سیستمی هوشمند برای کارآمدی امدادرسانی به حادثه دیدگان

به گزارش بازی اندروید، با طراحی سیستم هوشمند دستیار امداد بوسیله ی یک شرکت دانش بنیان، تعیین دقیق نقطه حادثه و اعزام سریع و بموقع نیروهای امدادی امکان پذیر شد.به گزارش بازی اندروید به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهور، این سیستم هوشمند امکان مشخص کردن محل دقیق حادثه را بر روی نقشه فراهم می آورد بنابراین اطلاع رسانی به نیروهای امدادی مستقر در نزدیکی حادثه با سرعت و شتاب بالاتری صورت می گیرد. بر همین اساس؛ امدادرسانی به افراد حادثه دیده سریع تر و با مخاطرات کم تری صورت می گیرد.
این سیستم، به مکانیزه کردن روند اطلاع رسانی حوادث و موقعیت های اضطراری به مراجع ذی صلاح توسط همه افراد جامعه و اعزام گروه امداد با عنایت به نوع حادثه و تخصص مورد نیاز در سریعترین زمان ممکن کمک می نماید.
در این محصول ایران ساخت امکان «تهیه گزارشات و ارزیابی های سیستمی، اماکن و محل های حادثه خیز» و «تعیین حوادثی که بیشتر رخ می دهند» فراهم گشته است که همین مبحث کمک می نماید تا تصمیم گیری های مدیریتی در زمان بروز حوادث؛ درست تر و موثرتر صورت گیرد.
محصول این شرکت با حمایت گروه ژئوماتیک ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری ساخته شده است و قابلیت استفاده برای شرکت ها و سازمان های خصوصی و مردم عادی را دارد و امدادرسانی به حادثه دیدگان را کارآمدتر می کند.


منبع:

1402/02/22
21:02:13
5.0 / 5
294
تگهای خبر: شركت , فناوری , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بازی اندروید