بازی اندروید

گزارشی از اکران فیلم پس از رفتن

گزارشی از اکران فیلم پس از رفتن

بازی اندروید: اولین اکران مردمی فیلم سینمایی «بعد از رفتن» با حضور هنرمندان و عوامل فیلم اجرا شد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی پروژه، نخستین اکران مردمی فیلم سینمایی «بعد از رفتن» به کارگردانی رضا نجاتی و تهیه کنندگی محمود بابایی شب گذشته ۸ شهریورماه در پردیس سینمایی اطلس مال انجام شد.

در این اکران، بهرام شاه محمدلو، پوریا رحیمی سام و یسنا میرطهماسب، از بازیگران فیلم، و هنرمندانی همچون بهرنگ علوی، راضیه برومند، امید شمس، هادی نائیجی، مهلقا می نوش، محمد ثریا، سعید کشاورز، امیر مهندسیان، رضا گمینی و عوامل فیلم حضور داشتند.

قبل از نمایش فیلم، عوامل با حضور روی سن به میهمانان خوشامد و خیرمقدم گفتند.
ابتدا بهرام شاه محمدلو بیان کرد: من نقش بسیار کوچکی در فیلم «بعد از رفتن» ایفا کردم اما افتخار می کنم که در این پروژه در کنار محمود بابایی تهیه کننده، رضا نجاتی کارگردان و... حضور داشتم. همین طور باید بگویم در کنار کارگردان جوان اثر بسیار یاد گرفتم و می دانم آینده خوبی در انتظارش خواهد بود.

او اشاره کرد: مطمئنم که این فیلم هیچ جهت سطحی خاصی ندارد و من زمانی که فیلمنامه را خواندم به سبب فکر پشت فیلم و فیلمنامه پذیرفتم که در «بعد از رفتن» حضور پیدا کنم. البته اساسا عوامل پروژه نیز برایم مهم بودند.

سپس رضا نجاتی کارگردان اثر مطرح کرد: اگر فیلم ما را دوست داشتید، آنرا به دوستان و آشنایان خود پیشنهاد دهید. ما متاسفانه لذت تماشای فیلم و همین طور لذت بردن از فیلم را از دست داده ایم که امیدوار هستم این حس به مخاطب و سینما بازگردد.

پوریا رحیمی سام در ادامه اظهار داشت: از همه شما که امشب و در این شرایط عجیب و پیچیده به سینما آمدید و هنوز آنرا تنها نمی گذارید، تشکر می کنم. امیدوار هستم از پس این روزهای سخت سینما باردیگر به اولویت زندگیمان بازگردد.

بهرنگ علوی که میهمان این اکران بود، مطرح کرد: افتخار می کنم میهمان پروژه ای هستم که کارگردان جوان و فیلم اولی و تهیه کننده خوش فکر دارد. رضا نجاتی از مکتب فیلم کوتاه آمده است و وظیفه خود می دانستم حمایت کنم، جدا از این که در این اثر بازیگران درجه یکی حضور دارند.

او تصریح کرد: همه گروه هایی که فیلم تولید می کنند، به اکران های مردمی بسیار فکر می کنند. امید ما اهالی سینما مردم هستند که چراغ سالن های سینما را روشن نگه می دارند و موجب دلگرمی ما می شوند. امیدوار هستم از تماشای «بعد از رفتن» لذت ببرید.

یسنا میرطهماسب دیگر بازیگر فیلم نیز اظهار داشت: امیدوار هستم فیلم را دوست داشته باشید.

در آخر محمود بابایی اشاره کرد: در این سینمای تک ژانری که مردم ترجیح می دهند آثار کمدی را دنبال کنند که البته جای خود دارد، شما انتخاب کردید سینمای اجتماعی را دنبال کنید. امیدوار هستم از تماشای فیلم لذت ببرید.

صابر ابر، سارا بهرامی، پوریا رحیمی سام با هنرمندی پانته آ پناهی ها و با حضور بهرام شاه محمدلو و احترام برومند و بازی روشنک گرامی، یسنا میرطهماسب، عرفان ناصری، خسرو احمدی، الهه افشاری، محمد ساربان، مسعودخانی، امیر ستوده و بازیگر کودک حامی ترابی، بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

در خلاصه داستان این فیلم که روایتی از فراق یک عشق گمشده است، آمده: «آرش بریده از خانه و خانواده، بعد از سال ها بی خبری، ردی از عشق رفته اش، آرامش زندگی او را به هم می ریزد و بهانه ای می شود برای بازگشت...»

پخش این فیلم را که محصول بنیاد سینمایی فارابی است، موسسه شهر فرنگ برعهده دارد.1402/06/10
18:30:56
5.0 / 5
341
تگهای خبر: بازی , تولید , چراغ , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
بازی اندروید