بازی اندروید
با ویژگی كاهش انتقال ویروس؛

ارائه نوشت افزارهای نانویی با خواص آنتی باکتریال به بازار

ارائه نوشت افزارهای نانویی با خواص آنتی باکتریال به بازار

بازی اندروید: یک شرکت نانویی نوشت افزارهایی با خواص آنتی باکتریال تولید و به بازار عرضه می کند. این محصولات به ارتقاء سلامت کاربر کمک شایانی می کند.به گزارش بازی اندروید به نقل از مهر، مهران مهرزاد مدیر تحقیق و توسعه این شرکت درباره ی محصولات این شرکت می گوید: محصولات نانویی پنتر از قبیل خودکار و پاک کن ها آنتی باکتریال، ماسه های جادویی آنتی باکتریال، سلامت محور هستند. همین طور چسب های نانویی داریم که به سبب استفاده از فناوری نانو استواری آنها بهبود یافته است.
مهرزاد اضافه کرد: تعدادی از شرکتها نظیر تولیدکنندگان صندلی های پلیمری، افزودنی های آنتی باکتریال را از شرکت ما تهیه می کنند. این افزودنی ها در حین پروسه تولید به مواد اولیه افزوده می شود. این کار سبب بروز خاصیت آنتی باکتریال در محصولات آنها می شود.
وی در ادامه اضافه کرد: تعدادی از شرکت های تولیدکننده خودرو هستند که به سبب ماهیت و کاربری برخی قطعات علاقمند هستند که آن قطعه ها آنتی باکتریال شود که آنها نیز از این مواد استفاده می نمایند.
مهرزاد درباره ی همکاری این شرکت با موسسه استاندارد اظهار داشت: موسسه استاندارد نمونه هایی از نوشت افزارها شرکت های دیگر را برای شرکت ارسال می کند تا تست ها کیفی روی آنها صورت گیرد. یکی از این تست ها، نگارش خودکار است که در این تست کیفیت نوشتار خودکار بررسی می شود تا از روی این نتایج مشخص شود که آیا این محصول امکان دریافت نشان استاندارد را دارد یا خیر.
وی درباره ی بازار صادراتی محصولات پنتر اظهار داشت: هم اکنون پاسخگوی نیاز داخل نیستم با اینحال بصورت غیرمستقیم محصولات ما به خارج صادر می شود. وقتی نوشت افزار آنتی باکتریال تولید می شود، به این معناست که اگر این خودکار و پاک کن چند ثانیه در دست بگیرید، تمام باکتری های مضر روی پوست از بین می رود. این نوشت افزارها می تواند جایگزین نوشت افزارهای موجود در بانک ها، بیمارستان و اداره های دولتی شود. این خاصیت نوشت افزارهای پنتر به شکلی است که سبب کاهش انتقال ویروس و بیماری خواهد شد.


منبع:

1402/07/03
08:01:25
5.0 / 5
310
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بازی اندروید