بازی اندروید
رییس صندوق نوآوری تاكید كرد؛

پشتیبانی از تأسیس دفتر توسط شرکت های دانش بنیان در خارج از کشور

پشتیبانی از تأسیس دفتر توسط شرکت های دانش بنیان در خارج از کشور

به گزارش بازی اندروید، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی اظهار داشت: اگر شرکت دانش بنیانی قصد داشته باشد قسمتی از تولید خودرا حتی با تأسیس یک برند جدید در خارج از کشور تولید نماید، حتما از این شرکت حمایت خواهیم کرد.به گزارش بازی اندروید به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر محمدصادق خیاطیان که برای بازدید از پاویون های شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های جانبی رویداد جیتکس ۲۰۲۳ در دبی حضور دارد، درباب اثرات حضور شرکت های ایران در نمایشگاه های بین المللی اظهار داشت: جوانان فعال در شرکت های دانش بنیان‎ تمام تلاش خودرا به کار گرفته اند تا بتوانند در حوزه بین المللی نیز حضور فعال و گسترده ای داشته باشند.
وی اضافه کرد: ما در صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان و کمک به توسعه بازار محصولات این شرکت ها، تلاش می نماییم زمینه حضور این شرکتها در حوزه بین المللی همچون حضور در نمایشگاه های معتبر جهانی مانند جیتکس را فراهم نماییم.
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی اشاره کرد: حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های جهانی علاوه بر افزایش اعتماد به نفس آنها، زمینه معرفی و عرضه محصولات، دستاوردها و توانمندی های دانش بنیان های ایرانی در حوزه بین المللی را فراهم می آورد.
خیاطیان با اعلان اینکه نمایشگاه های معتبر بین المللی که شرکت های مختلفی از سرتاسر جهان در آن حضور دارند و محصولات خودرا عرضه می کنند، فرصت مغتنمی برای یادگیری و آشنا شدن با آخرین فناوری ها و دستاوردهای در عرصه های مختلف است که می تواند ایده های خوبی به دانش بنیان های ایرانی برای توسعه فعالیت هایشان ارائه کند، اظهار داشت: صندوق نوآوری و شکوفایی حامی شرکت های دانش بنیان ایرانی برای ورود به عرصه های بین المللی است تا بتوانند محصولات و دستاوردهای خودرا توسعه داده و برای کشور مفید واقع شوند.
وی همین طور در ادامه با اشاره به تأسیس دفتر توسط شرکت های دانش بنیان در خارج از کشور و حمایت های صندوق نوآوری دراین زمینه اظهار داشت: بین المللی شدن کسب و کارهای دانش بنیان و پشتیبانی از صادرات محصولات این شرکتها فقط به تأسیس دفتر کار در خارج از کشور خلاصه نمی گردد. در صندوق نوآوری وظیفه داریم از هر نوع فعالیت که منجر به توسعه صادرات محصولات دانش بنیان شود، حمایت نماییم.
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی تاکید کرد: ریشه تولید محصولات دانش بنیان باید در ایران باشد و اگر شرکتی بخواهد بصورت کامل در خارج از کشور فعالیت کند، مشمول حمایت های صندوق نوآوری و شکوفایی نخواهد شد، اما اگر قصد داشته باشد قسمتی از تولید خودرا حتی با تأسیس یک برند جدید در خارج از کشور تولید نماید، حتما از این شرکت حمایت خواهیم کرد.
حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های بین المللی
خیاطیان با اشاره به حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های بین المللی اظهار داشت: هزینه حضور در این نوع نمایشگاه های بین المللی بالا است و تامین هزینه های آن برای شرکت های دانش بنیانی که به صورتی نوپا هستند، دشوار است، پس ما در صندوق نوآوری و شکوفایی و در امتداد اهدافی که برای مساعدت با توسعه بازار محصولات دانش بنیان داریم، کمک هزینه حضور شرکت های دانش بنیان را در نمایشگاه های داخلی و بین المللی متقبل می شویم.
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی اشاره کرد: دانش بنیان ها در قالب یک پاویون اختصاصی با پرچم ایران، در این نمایشگاه ها حضور پیدا می کنند تا دستاوردها و توانمندی های ایران را به جهان نشان دهند. در کنار این موضوع، فرصت بازاریابی در حوزه بین المللی برای محصولات خود پیدا می کنند و می توانند با تازه ترین فناوری های روز دنیا در حوزه فعالیت خود آشنا گردند.
گفتنی است، پاویون شرکت های دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه آینده شهرسازی (Future Urbanism) با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از ۲۴ تا ۲۸ مهر ماه برگزار شده و میزبان ۱۶ شرکت دانش بنیان است. همین طور پاویون شرکت های دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه استارت آپی نورث استار اکسپند (Expand North Star) میزبان ۲۰ شرکت دانش بنیان ایرانی است که به عرضه محصولات و نمایش توانمندی های فناورانه خود پرداخته اند.

1402/07/27
12:36:26
5.0 / 5
267
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بازی اندروید