بازی اندروید
با هدف حمایت از ارتقاء سرآمدان نخبه؛

برگزاری طرح کارورزی ملی رایان

برگزاری طرح کارورزی ملی رایان

به گزارش بازی اندروید، دومین دوره طرح کارورزی ملی رایان با هدف پشتیبانی از ارتقاء سرآمدان نخبه و استفاده از ظرفیت ایشان در حل مسائل راهبردی ملّی برگزار می گردد.به گزارش بازی اندروید به نقل از مهر، بنیاد ملی نخبگان با هدف پشتیبانی از ارتقاء سرآمدان نخبه و استفاده از ظرفیت ایشان در حل مسائل راهبردی ملّی با همکاری نهادهای عمومی و خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات «دومین دوره کاری حرفه ای رایان» را برگزار می نماید.
حوزه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات و مساله تحول دیجیتال یکی از راهبردی ترین ابعاد تحول گرایی است و طرح کارورزی ملی رایان فرصت مناسبی جهت تلاش در جهت حل مسائل و ارتقاءکشور در حوزه دیجیتال است.
دومین دوره این طرح که دوره ای حرفه ای کاری تمام وقت است ۱۲ ماه به طول خواهد انجامید. این طرح از مراحل مختلفی تشکیل شده و برگزیدگان طرح به انجام پروژه های راهبردی پیرامون مسائل اصلی توسعه دیجیتال در کشور خواهند پرداخت.
نخبگانی که روحیه تحول خواهی و سابقه کاری حرفه ای متناسب با حوزه دیجیتال داشته باشند، بعد از پیمودن مراحل ارزیابی، برای حضور در دوره برگزیده می شوند.
متقاضیان در طول مدت کارورزی و انجام پروژه، علاوه بر تجربه کاری از راهنمایی و مشاوره صاحب نظران و خبرگان حوزه دیجیتال در کشور و هم چنین مجموعه ای از پکیج های آموزشی عمومی و تخصصی بهره مند می شوند.
پذیرفته شدگان در طول این دوره حقوق اشتغال تمام وقت را دریافت و از سایر مزایا همچون سابقه بیمه برخوردار خواهند شد.


منبع:

1403/01/17
15:17:30
5.0 / 5
215
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بازی اندروید