بازی اندروید
در رویداد نكستیشن اینوتكس ۲۰۲۴؛

پرورش نسل زد برای ورود به دنیای کسب وکارهای نوآور بررسی می شود

پرورش نسل زد برای ورود به دنیای کسب وکارهای نوآور بررسی می شود

بازی اندروید: بازی اندروید: رویداد نکستیشن در اینوتکس 2024 به آینده بازارها و صنعت هایی چون لندتک، لجستیک، هوش مصنوعی، خرده فروشی و بلاکچین و آماده سازی نسل زد برای ورود به دنیای کسب وکار نوآور می پردازد.به گزارش بازی اندروید به نقل از مهر، رویداد ۳ روزه ایستگاه آینده با بیش از ۳۰ پنل و ارائه تخصصی و با حضور بیش از ۱۰۰ تن از فعالان حوزه نوآوری و فناوری، برای سومین سال متوالی در نمایشگاه اینوتکس انجام می شود. موضوع کلی این رویداد تحول و تغییر در زیست اجتماعی، اقتصادی و زندگی مردم تحت تاثیر تکنولوژیهای جدید است.
بررسی نقش شرکت های بزرگ، ترندهای فناوری و تحولات آینده در اکوسیستم های نوآوری از دیگر مطالبی هستند که در نکستیشن ۲۰۲۴ به آنها پرداخته خواهد شد.
روز اول رویداد نکستیشن در ۱۸ اردیبهشت، با ۸ پنل و سخنرانی تخصصی انجام می شود. پنل هایی چون «شرکت های بزرگ و آینده اکوسیستم»، «آماده شدن شرکتها برای تحولات ۵ سال آینده»، «بازاریابی و مخاطب شناسی»، «ترندشناسی فناوری» و «لجستیک و آینده آن» از مهم ترین برنامه هایی است که با حضور میهمانان و سخنرانان شناخته شده و مدیران ارشد شرکت های بزرگ اقتصاد کشور روی استیج نکستیشن انجام خواهد شد.
پخش مستندهای در رابطه با اکوسیستم ها و مسائل دنیای نوآوری ازجمله صنعت های پیش رویی چون لجستیک، مالی و سلامت از دیگر بخش های استیج نکستیشن در روز اول است. همین طور پخش مستقیم آیین افتتاحیه رویداد اینوتکس هم یکی از بخش های بعدازظهر روز اول این استیج است.
رویداد نکستیشن در دومین روز میزبان ۱۲ پنل و ارائه با محوریت آینده و تحولات صنایع بزرگ مختلف خواهد بود. عناوینی که در روز دوم بررسی می شوند عبارت اند از: «لندتک و آینده پرداخت»، «ما و آینده»، «آینده صنایع بزرگ و فرصت های نوآوران»، «هوش مصنوعی»، «بازتعریف رابطه برند کارفرمایی با منابع انسانی»، «بلاکچین و اکوسیستم دارایی دیجیتال»، «خرده فروشی در روندهای پیش روی آن» و «زندگی آینده».
در روز دوم نکستیشن مدیران میانی و ارشد و تصمیم گیرندگان کسب وکارهای نوآور و استارتاپی درباره ی همکاری با صنایع بزرگ در آینده نزدیک، تحولات صنایع مادر همچون غذا، دارو، معدن و حمل و نقل و خرده فروشی و نقش اکوسیستم استارتاپی در این تحولات به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.
سوم و پایانی استیج نکستیشن ۲۰۲۴ توجه ویژه ای به تحول دیجیتال، سرمایه گذاری و آموزش دارد. در سومین روز ایستگاه آینده ۱۰ پنل و ارائه با مطالبی مانند «تحول دیجیتال در صنایع بزرگ»، «سرمایه گذاری برای آینده» و «آموزش و نقش آن در اکوسیستم» انجام می شود.
بررسی نقش شرکت های مشاوره و تحلیل گران کسب وکار در آینده اکوسیستم نوآوری، پرورش و آماده سازی نسل زد برای ورود به دنیای کسب وکارهای نوآور، بازخوانی نقش وی سی ها در اکوسیستم نوآوری و سناریوهای آینده صنعت سرمایه گذاری خطرپذیر در ایران و بررسی کارنامه شرکت های بزرگ در اکوسیستم استارتاپی و آینده پیش روی آنها در پیوند با مفهوم نوآوری مطالبی هستند که در پنل های روز سوم استیج نکستیشن به آنها پرداخته خواهد شد.
سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری ایران (اینوتکس) روزهای ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس انجام خواهد شد. امسال بیش از ۴۵۰ کسب وکار در این رویداد سالانه حضور خواهند داشت. اینوتکس ۲۰۲۴ در سه بخش نمایشگاهی، رویدادهای تجاری و ترویجی و رویدادهای آنلاین انجام می شود.

1403/02/05
11:57:19
5.0 / 5
240
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بازی اندروید