بازی اندروید

ایجاد ۴۹۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان از شروع برنامه ششم توسعه

ایجاد ۴۹۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان از شروع برنامه ششم توسعه

رئیس كمیته امداد اظهار داشت: از شروع برنامه ششم توسعه تابحال 490 هزار فرصت شغلی برای خانواده های تحت حمایت به وجود آمده است.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در دیدار با اقبال عباسی، استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به تکلیف برنامه ششم توسعه کشور برای کمیته امداد درباب تولید سالانه ۷۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان، اضافه کرد: عملکرد این نهاد با راه اندازی ۴۹۰ هزار فرصت شغلی از شروع برنامه ششم، تابحال ۴۰ درصد از اهداف پیش بینی شده جلوتر است.
وی با اشاره به اهمیت نظارت و ارزیابی طرح های اشتغال مددجویان اظهار داشت: اطلاعات طرح های اشتغال در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قابل رصد و پایش است و نظارت بر این طرح‎ها با فعال شدن سامانه نظارت، افزایش می یابد.
بختیاری افزود: امسال بیش از ۶۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد اشتغال جامعه هدف از محل تسهیلات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، منابع اشتغال روستایی و تسهیلات اشتغال شبکه بانکی اختصاص یافته که با تخصیص این اعتبارات، امسال ۲۰۰ هزار فرصت شغلی برای جامعه هدف ایجاد می شود.
رئیس کمیته امداد با اعلان اینکه استان چهارمحال و بختیاری در حوزه اشتغال برای خانواده های تحت حمایت عملکرد خوبی داشته است، اظهار داشت: تعهد اشتغال استان امسال پنج هزار فرصت شغلی است که در صورت محقق شدن این موضوع، هیچ محدودیتی برای افزایش اعتبارات حوزه اشتغال وجود ندارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، در این نشست همین طور اقبال عباسی، استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه کمیته امداد یک نهاد حمایتی است که افراد نیازمند را تحت حمایت قرار داده است، افزود: ایجاد زمینه اشتغال و کمک به توانمندسازی خانواده های نیازمند از مهمترین برنامه های این نهاد است.
وی با تقدیر از عملکرد کمیته امداد در حوزه اشتغال مددجویان اضافه کرد: پشتیبانی از خانواده های تحت حمایت باید به سمت خودکفایی و توانمندسازی باشد.
منبع:

1399/06/13
22:16:56
5.0 / 5
1664
تگهای خبر: اطلاعات , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بازی اندروید