بازی اندروید

آغاز پویش ملی مشق احسان برای تأمین نوشت افزار دانش آموزان نیازمند

آغاز پویش ملی مشق احسان برای تأمین نوشت افزار دانش آموزان نیازمند

بازی اندروید: پویش ملی «مشق احسان» در سومین دوره برگزاری از تمامی گروه های خیریه و جهادی سراسر كشور دعوت كرد تا برای كمك رسانی به دانش آموزان مناطق محروم و كم برخوردار ایران به این پویش بپیوندند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، سومین پویش ملی «مشق احسان» که به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و با هدف تأمین نوشت افزار دانش آموزان مناطق محروم و کم برخوردار در آستانه شروع سال تحصیلی جدید کارش را شروع کرده است، جهت هم افزایی هر چه بیشتر فعالیت گروههای جهادی و خیریه در کمک رسانی به این دانش آموزان اعلام نمود این تشکل ها در سرتاسر کشور با پیوستن به این پویش می توانند معادل دو برابر هزینه پرداختی خود بسته های نوشت افزار تهیه شده توسط این پویش را دریافت و به دانش آموزان اهدا کنند.

پویش «مشق احسان» آماده همکاری با کلیه گروه های جهادی، هیئات، موسسات فرهنگی مردمی و تشکل های خیریه سراسر کشور است. گروه های جهادی و خیریه ها جهت کسب اطلاعات بیشتر و پیوستن به این پویش ملی می توانند به سایت بنیاد احسان به آدرسehsan.ir رجوع کنند.

سال جاری سومین سالی است که پویش ملی «مشق احسان» به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و با هدف تأمین و توزیع بسته های نوشت افزار برای دانش آموزان مناطق کم برخوردار شروع به کار کرده است. هدف از تاسیس این پویش یاری رساندن به بیشتر از یک میلیون دانش آموز کم توان و محروم است که در نقاط مختلف ایران زندگی می کنند.1399/06/16
22:52:47
5.0 / 5
1664
تگهای خبر: اطلاعات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
بازی اندروید