بازی اندروید
طباطبایی نژاد به بازی اندروید پاسخ داد

جشنواره فیلم فجر سال جاری چگونه برگزار می شود؟

جشنواره فیلم فجر سال جاری چگونه برگزار می شود؟

دبیر سی و نهمین جشنواره فیلم فجر تاكید كرد؛ این دوره از جشنواره سال جاری با شرایطی ویژه برگزار می گردد.


محمد مهدی طباطبایی نژاد که تا همین چند روز قبل معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی بود، با تمدید نشدن مأموریت خود به سازمان صدا و سیما یعنی جایی که تهیه کننده ارشد آن است، برگشت.
اما با رسمی شدن حکم جانشین وی در این معاونت که نشان می داد رایزنی های احتمالی برای تمدید حضور طباطبایی نژاد منتفی شده، حکم دیگری برای او صادر شد و او به قول خودش نتوانست به رفقایش «نه» بگوید.
مهم ترین پرسشی که هم اکنون از دبیر جشنواره فجر میتوان پرسید درباره برگزاری یا عدم برگزاری جشنواره سال جاری در بهمن و هم چگونگی آن است که طباطبایی نژاد در گفت و گویی کوتاه به ایسنا پاسخ داد: تا الان قرار ما بر این است که جشنواره فیلم فجر به شکل محدود و کاملاً رعایت شده با حداکثر پروتکل های بهداشتی برگزار گردد. البته منظور از محدود این نیست که حجم جشنواره کوچک شود بلکه برگزاری آنرا با همان رعایت پروتکل ها و ۵۰ درصد ظرفیت سالن ها مدنظر داریم.
او تایید نمود که در این راستا جشنواره ونیز به شکلی الگوی برگزاری جشنواره فجر در دوران کرونا خواهد بود.
او همینطور اضافه کرد که علاقه مندان به شرکت در جشنواره باید منتظر انتشار فراخوان جشنواره باشند.
طباطبایی نژاد در حالی از برگزاری فیزیکی جشنواره فیلم فجر خبر می دهد که حدودا بیشتر سینماگرها برگزاری آنلاین آنرا ممکن نمی دانستند و برهمین اساس گمانه زنی می شد که با عنایت به پیشبینی ها از شرایط خاص زمستان در انتشار کرونا احیانا جشنواره منتفی می شود یا نهایتا با جشنواره جهانی فیلم فجر که سال آینده برگزار می گردد ادغام خواهد شد.
طباطبایی نژاد که کارمند رسمی صدا و سیماست، دومین فردی است که در سه چهار سال قبل بعد از آخر مأموریت خود در وزارت ارشاد به دبیری مهم ترین جشنواره هنری کشور می رسد. البته او تاکید دارد که حکم دبیری جشنواره رسمی و سازمانی نیست.
منبع:

1399/07/10
19:22:21
5.0 / 5
1612
تگهای خبر: آنلاین , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بازی اندروید