بازی اندروید

۶ تصمیم آقای وزیر برای رفع مشكلات واحدهای تولیدی

۶ تصمیم آقای وزیر برای رفع مشكلات واحدهای تولیدی

بازی اندروید: وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی از اتخاذ ۶ تصمیم مهم درحوزه تامین اجتماعی برای رفع مشكلات واحدهای تولیدی آگاهی داد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، محمد شریعتمداری در حاشیه جلسه سازمان تأمین اجتماعی و جهش تولید اظهار داشت: این جلسه با مشارکت اعضای هیات رئیسه اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و تهران برگزار گردید.

وی ادامه داد: این نشست برای حل مشکلات واحدهای تولیدی در سال جهش تولید برگزار گردید و ۶ سرفصل مهم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وزیرتعاون، کارورفاه اجتماعی تصریح کرد: در این جلسه پیرامون برخی نگرانی های کارفرمایان تصمیماتی اتخاذ و اجرا خواهد شد؛ همچون این تصمیم ها حضور فعال کارفرمایان در هیات امنای سازمان تأمین اجتماعی است که پذیرفتیم یک نفر اعضای دولتی هیات امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق های تابعه را کم و یک نفر به نمایندگان جامعه کارفرمایی اضافه نماییم و بدین سان شرکای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق ها مشارکت بیشتری داشته باشند.

شریعتمداری تصریح کرد: قرار بر این شد که نمایندگان کانون عالی بازنشستگان کشور درتمام جلسات هیات امنا از هفته آینده حضور موثر داشته باشند و بعنوان مدعو و در جریان خط مشی، سیاستگذاری، بودجه و گزارشات سازمان و صندوق های تابعه قرار گیرند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وی یاد آورشد: مقرر شد ترکیب هیات های تشخیص و هیات های تجدید نظر تغییر کند.

وزیرتعاون، کارورفاه اجتماعی تصریح کرد: سازمان تأمین اجتماعی کار بزرگی به نام تنفیح و اصلاح مقررات حاکم بر سازمان را انجام داد و بیشتر از ۲ هزار دستورالعمل مورد بازبینی قرار گرفت و قرار شد ۶۰ بخشنامه خلاصه شوند؛ چونکه تکثر بخشنامه ها مشکلاتی را بوجود آورده بود. تا کنون ۵۶ بخشنامه به اتمام رسید و باقی مانده بخشنامه ها هم تا آخر مهر ماه اصلاح می شود ازاین رو با شفاف سازی مقررات تأمین اجتماعی مجموعه ای از مشکلات بر سر راه واحدهای تولیدی در سال جهش تولید مرتفع خواهد شد.

شریعتمداری اضافه کرد: بعضی از قوانین هم نیازمند اصلاح است که به مجلس شورای اسلامی تقدیم می شود و مشارکت خوبی برای اصلاح قانون با مجلس خواهیم داشت.
منبع:

1399/07/13
21:42:34
5.0 / 5
1648
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
بازی اندروید