بازی اندروید

تازه ترین خبرها از فیلم مست عشق حسن فتحی

تازه ترین خبرها از فیلم مست عشق حسن فتحی

بازی اندروید: فیلم سینمایی «مست عشق» به كارگردانی حسن فتحی در حال درنوردیدن مراحل بعد از تولید است و تا اختتام تابستان آماده نمایش خواهد بود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی «مست عشق»، مهران برومند تهیه کننده این فیلم اعلام نمود: فیلمبرداری چند سکانس کوتاه از «مست عشق» به سبب شیوع ویروس کرونا باقی مانده که به محض رفع محدودیت های کرونا و باز شدن مرزها به پایان خواهد رسید. همین طور تدوین این فیلم توسط سپیده عبدالوهاب درحال انجام است و امورفنی بعد از تولید ازجمله صداگذاری نیز همزمان در ترکیه انجام می شود.
برومند اظهار داشت: باتوجه به شرایط موجود، پیش بینی ما برای زمان اتمام کامل پروژه، اختتام مراحل فنی و رسیدن به مرحله آماده نمایش، انتهای تابستان است ولی زمان اکران آن، بستگی کامل به اوضاع نمایش فیلم در سینماهای ایران و جهان دارد. به هر حال این فیلم محصول مشترک است و باید همزمان در ایران و ترکیه روی پرده برود.
برومند درباره مشغول شدن حسن فتحی در یک پروژه دیگر اظهار داشت: مطابق توافق مان با آقای فتحی، ایشان تا انتهای «مست عشق» همراه این پروژه خواهند بود و بر امور فنی و مراحل بعد از تولید فیلم تا اختتام نظارت خواهند داشت.
وی درباره سکوت خبری پروژه عنوان کرد: ما معمولا وقتی چیزی را اعلام می نماییم که خبر مهمی داشته باشیم. وقتی وضعیت اکران فیلم در جهان معین نمی باشد، چرا انتظار بیهوده ایجاد کنیم؟ ما پروژه را آماده نمایش می نماییم ولی تصمیم گیری درباره زمان اکران به زمان بازگشایی و روشن شدن وضعیت سینماهای جهان با وجود محدودیت های کرونا موکول می شود.
منبع:

1399/03/22
13:45:56
5.0 / 5
2264
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بازی اندروید