بازی اندروید
استاندار آذربایجان شرقی:

توانمندسازی محرومان از اقدامات باارزش كمیته امداد است

توانمندسازی محرومان از اقدامات باارزش كمیته امداد است

آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از اقدامات باارزش كمیته امداد امام خمینی(ره) برای توانمندسازی محرومان، اظهار داشت: مجموعه مدیریت استان آماده هرگونه همكاری در امتداد خدمت رسانی به اقشار محروم و كم درآمد جامعه است.


محمدرضا پورمحمدی در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، اظهار نمود: به فرموده امام راحل، انقلاب اسلامی انقلاب پابرهنگان است و مسئولان نظام باید تلاش کنند تا محرومیت از جامعه رخت بربندد.

وی با اشاره به سابقه درخشان مردم تبریز و آذربایجان در امور خیرخواهانه، اظهار داشت: تبریز از گذشته های دور شهر خیریه ها بوده و مردم آذربایجان همیشه در کار خیر پیشرو بوده اند.

وی، اقدامات کمیته امداد برای توانمندسازی محرومان را باارزش توصیف کرد و اظهار داشت: مجموعه مدیریت استان آماده همکاری با کمیته امداد در امتداد خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان به ویژه در حوزه اشتغال و توانمندسازی است.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه نرخ اشتغال استان از متوسط کشوری پایین تر است، اظهار داشت: طرح های اشتغال زایی کمیته امداد می تواند در بهبود نرخ اشتغال و حل مشکل بیکاری در استان تأثیر به سزایی داشته باشد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) هم در این دیدار توانمندسازی محرومان را از اولویت های اصلی این نهاد انقلابی ذکر کرد و اظهار داشت: خوشبختانه در بحث اشتغال و مسکن محرومان اقدامات خوبی در کشور انجام شده است.

سیدمرتضی بختیاری همین طور به اقدامات کمیته امداد با همکاری بنیاد مستضعفان و نهادهای حمایتی برای کمک به خانواده های لطمه دیده از کرونا اشاره نمود و اظهار داشت: کمیته امداد روزانه یک میلیون عدد ماسک تولید می کند و در اختیار مردم قرار می دهد.

وی با اشاره به برنامه ریزی کمیته امداد برای ایجاد هفت هزار شغل در آذربایجان شرقی، اظهار داشت: با حمایت استانداری، فرمانداران و بانکهای عامل و همین طور فعالان اقتصادی این مهم محقق خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، وی همین طور تامین مسکن را مهم ترین وپرهزینه ترین بسته حمایتی کمیته امداد عنوان نمود و اظهار داشت: تامین ۵۰ هزار مسکن مددجویی تا سال آینده در دستور کار قرار دارد.
1399/08/16
19:02:36
5.0 / 5
1509
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
بازی اندروید