بازی اندروید

ایجاد ۵۱ مركز درمان ناباروری توسط ستاد اجرایی طی ۶ ماه آتی

ایجاد ۵۱ مركز درمان ناباروری توسط ستاد اجرایی طی ۶ ماه آتی

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام اظهار داشت: برای درمان ناباروری هفته گذشته تصمیم گرفتیم ۵۱ مرکز ناباروری را به نام ˮمراکز ناباروری ۱۵ خردادˮ با هماهنگی وزارت بهداشت تاسیس نماییم که ظرف شش ماه آینده در ۲۶ استان ایجاد خواهد شد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، محمدرضا مخبر در مراسم بهره برداری از ۴۰ هزار طرح اشتغال بانوان در مناطق محروم کشور توسط ستاد اجرایی فرمان امام با اشاره به اینکه سفارش ام این است که روی زندگی بسیار کوتاه و پربرکت حضرت زهرا(س) از رحلت پیامبر اکرم(ص) تا شهادت این بانو دقت داشته باشیم که برای همه ما در همه ابعاد آموزنده است اظهار داشت: ایشان رسالت اجتماعی دفاع از سنت رسول الله را به بهترین شکل در این مقطع زمانی ایفا می کنند.

وی ادامه داد: شروع و پایه و اساس اسلام نابی که به دست ما رسیده مکتب نبوی، علوی و فاطمی است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با اشاره به اینکه زنان باید در صحنه باشند اظهار داشت: زنان در زمان انقلاب در تجمعات سنگین و تظاهرات حضور پررنگی داشتند. در دوران دفاع مقدس هم همینگونه بود. امروز هم که درگیر مسائل اقتصادی هستیم باید از توان و ظرفیت بانوان در کشور بهره مند شویم.

مخبر ضمن اشاره به اینکه این مورد که چه طور این قشر می توانند به حل مشکلات اقتصادی اجتماعی کمک کنند دغدغه چندساله ماست اظهار داشت: نخبگان فقط در دانشگاه ها نیستند بلکه تولیدگران و کار آفرینان توانمندی در استان ها داریم. ما در ستاد اجرایی تسهیلگر هستیم که در اختیار جریان اشتعالزایی کشور قرار گرفته ایم.

وی اعلام نمود که درباره درمان ناباروری هفته گذشته تصمیم گرفتیم ۵۱ مرکز ناباروری را به نام مراکز ناباروری ۱۵ خرداد با هماهنگی وزارت بهداشت تاسیس نماییم که ظرف شش ماه آینده در ۲۶ استان ایجاد خواهد شد که اتفاق میمونی است و می تواند منشاء اثر باشد.
1399/11/14
23:33:56
0.0 / 5
1104
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
بازی اندروید