بازی اندروید
در پیام تبریك انجمن كارفرمایی كارگردانان مطرح شد

این تركیب جدید نویدبخش حیاتی تازه است

این تركیب جدید نویدبخش حیاتی تازه است

به گزارش بازی اندروید شورای مرکزی انجمن کارفرمایی کارگردانان سینما اعلام کرد، این شورا در کنار دوستان شورای مرکزی انجمن تهیه کننده - کارگردانان و اعضای خود در این تشکل صنفی خواهد ایستاد و همراه با تصمیمات آنها خواهد بود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، انجمن کارگردانان سینما به اعضای جدید شورای مرکزی انجمن تهیه کننده - کارگردانان تبریک گفت.
در متن این پیام تبریک آمده است: «انتخاب شایسته اعضای شورای مرکزی انجمن تهیه کننده - کارگردانان (مجمع فیلمسازان) را به این دوستان و همه اعضای این انجمن تبریک می گوییم. حضور پرشور و مشارکت حداکثری اعضای این تشکل در انتخابات ششم بهمن ماه به انتخاب کارگردانانی شاخص و متبحر در امور صنفی و از موسسین این تشکل مهم تهیه کنندگی منجر گردید که می توانند دستاوردهای شوراهای قبلی را حفظ کنند.
ترکیب جدید هیات مدیره این انجمن نویدبخش حیات تازه ای در تاریخ این تشکل صنفی است و تضمینی بر حفظ حقوق تهیه کننده - کارگردانانی خواهد بود که سازنده بهترین آثار سینمای ایران هستند و هم به انسجام و اعتلای هر چه بیشتر اتحادیه صنف تهیه کنندگان کمک می نماید.
انجمن کارگردانان سینما انتخاب شایسته آقای ابوالحسن داوودی را به ریاست این انجمن تبریک گفته و هم انتخاب آقایان علیرضا داوودنژاد، مهدی فخیم زاده، علیرضا رئیسیان، علی ژکان، مجیدبرزگر و محمد احمدی بعنوان اعضای اصلی و آقایان مهرداد فرید و اصغر هاشمی را بعنوان اعضای علی البدل و آقای اسماعیل میهن دوست را بعنوان بازرس صمیمانه تبریک می گوید و از زحمات شورای مرکزی قبلی به ریاست آقای مهرداد فرید قدردانی می کند.
انجمن کارگردانان اعلام می کند که همچون گذشته و خصوصاً در این ایام حساس شیوع کرونا و تاثیرات مخرب آن بر تولید و اکران در سینما، در کنار دوستان شورای مرکزی انجمن تهیه کننده - کارگردانان و اعضای خود در این تشکل صنفی خواهد ایستاد و همراه با تصمیمات آنها خواهد بود.
منبع:

1399/11/27
14:40:47
0.0 / 5
1142
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بازی اندروید