بازی اندروید

توزیع ۸۰۰۰ تبلت و سیم كارت بین دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی

توزیع ۸۰۰۰ تبلت و سیم كارت بین دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی

بازی اندروید: رئیس سازمان بهزیستی کشور درباره توزیع ۸۰۰۰ تبلت و سیم کارت بین دانش آموزان تحت پوشش سازمان بهزیستی با حفظ کرامت انسانی بیان نمود: باتوجه به اینکه مبلغ تبلت قابل استفاده حدود ۳ میلیون تومان بود و مبلغی که بنیاد مستضعفان برای این کار اهدا کرد، ۲۴ میلیاردتومان بود، ما می توانستیم برای حدود ۸۰۰۰ نفر این اقدام را انجام دهیم.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، وحید قبادی دانا در مراسم توزیع هوشمند ۸۰۰۰ تبلت و سیم کارت بین دانش آموزان تحت پوشش سازمان بهزیستی با حفظ کرامت انسانی، بیان نمود: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی مبلغ ۲۴ میلیاردتومان را تأمین اعتبار کرد. در این زمان همکاری مومنانه بین بخش های مختلف در کشور شکل گرفت. اینجا بود که مجموعه نهاد عمومی و غیردولتی مانند رایتل پیشقدم شد و پیشنهاد کرد که حاضریم سیم کارت لازم را تأمین نماییم.
وی ادامه داد: دکتر عباسی در بهزیستی گفتند که می توان کار را از راه الکترونیکی انجام دهیم و دکتر رضازاده پیشقدم شدند.
قبادی دانا در بخش دیگری به همکاری دیجی کالا در این حوزه هم اشاره نمود.
رئیس سازمان بهزیستی کشور در بخش دیگری از سخنان خود اظهار نمود: باتوجه به اینکه مبلغ تبلت قابل استفاده حدود ۳ میلیون تومان بود و مبلغی که بنیاد مستضعفان برای این کار اهدا کرد، ۲۴ میلیاردتومان بود، ما می توانستیم برای حدود ۸۰۰۰ نفر این اقدام را انجام دهیم. با بررسی های همکارانمان به جمعیت ۸۰۰۰ نفره مددجویان امدادبگیر که در سن ۱۳ تا ۱۸ سال هستند در سرتاسر کشور رسیدیم.
قبادی دانا افزود: برای رعایت عدالت، جمعیت هدف مشخصی را به صورت برابر در کل کشور انتخاب کردیم. این اقدام با تلاشهای خیلی خوب عزیزانمان در تمام قسمتهای سازمان بهزیستی انجام و وارد میدان شدند و کار خوبی بعنوان الگو و مدل تعامل در کار خیر شکل گرفت که شاید کمتر کاری باشد که مشارکت و مساعی چند دستگاه متفاوت را در کنار هم داشته باشد.
وی افزود: از لحظه اول تمام تلاش بر حفظ شان و منزلت اجتماعی مددجویان بود. هیچ کدام از فرزندان ما با سازمان بهزیستی یا بنیاد مستضعفان رو در رو نشدند و مانند شهروند عادی این پلت فرم دیجی کالا به آنها عرضه شد و خرید را انجام دادند و این تأمین اعتبار به صورت هدیه در اختیارشان قرار گرفت و هیچ عکس و تصویری در هیچ رسانه ای از این افراد تولید و تکثیر نشد و هیچ بهره برداری سیاسی و اجتماعی و اقتصادی برای اهدای این ۸۰۰۰ تبلت در بین نبود که در اقصی نقاط کشور این کار به صورت شایسته و شفاف صورت گرفت.1399/12/05
18:48:17
0.0 / 5
1362
تگهای خبر: تبلت , تولید , دستگاه , سیم كارت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
بازی اندروید