بازی اندروید

خانواده نورالدین مستند می شود

خانواده نورالدین مستند می شود

بازی اندروید: سیدمحمدصادق جعفری از تولید مستند «خانواده نورالدین» با مشاركت مركز گسترش سینمای مستند و تجربی و اتاق بازرگانی تهران آگاهی داد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلمبرداری این مستند که درباره ی بنیانگذار شرکت لبنی دامداران است، به زودی شروع می شود.
«خانواده نورالدین» عنوان مستندی ۶۰ دقیقه ای به کارگردانی سیدمحمدصادق جعفری است که مدتی پیش پژوهش آن به انتها رسیده و بعد از گذر نسبی از شرایط دشوار کرونا، فیلمبرداری آن به زودی آغاز خواهد شد.
جعفری درباره ی موضوع این مستند اظهار داشت: نورالدین نوربخش جعفری دهکردی، از بنیانگذاران شرکت لبنی «دامداران» و از کارآفرینان موفق کشور است. فضای کاری که در این کارخانه بزرگ با خط های تولید مختلف و همین طور کارخانه سحر طراحی نموده است، در فیلم مورد توجه قرار گرفته است؛ ضمن این که بحران هایی که به وجود می آید و شیوه های گذر از این بحران‎ ها را نیز نمایش می دهیم.
وی با تاکید بر این که «خانواده نورالدین» یک پرتره ی صرف نیست، اضافه کرد: ما در چارچوب روایت بحران ها به زندگی نورالدین خواهیم پرداخت. پژوهش و نگارش فیلمنامه از اواخر بهمن ماه شروع شده و هم اینک به انتها رسیده است. طی ده روز آینده فیلمبرداری این پروژه را آغاز می نماییم و امیدواریم با این فیلم در چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت حضور داشته باشیم.
گفتنی است که عوامل تولید مستند «خانواده نورالدین» هنوز قطعی نشده اند. این فیلم با مشارکت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و اتاق بازرگانی تهران تولید می شود.
منبع:

1399/04/10
13:32:04
5.0 / 5
2710
تگهای خبر: تولید , شركت , هارد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
بازی اندروید