بازی اندروید

جزئیاتی جدید از مراسم اسكار از ماسك تا فرش قرمز

جزئیاتی جدید از مراسم اسكار از ماسك تا فرش قرمز

به گزارش بازی اندروید برگزارکنندگان مراسم نود و سومین دوره جوایز سینمایی اسکار اعلام کردند، شرکت کنندگان در این مراسم در حین مصاحبه مقابل دوربین ملزم به استفاده از ماسک نیستند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ورایتی، در جریان نشست مجازی که میان نمایندگان آکادمی، نامزدها و روابط عمومی های شخصی و استودیوها برگزار گردید، اعلام گردید بخشی از مراسم اسکار که در سالن یونیون استیشن لس آنجلس برگزار می شود مشابه یک تولید تلویزیونی در نظر گرفته می شود و ازاین رو افراد ملزم به استفاده از ماسک در مقابل دوبین نیستند، با این وجود زمانی که افراد مقابل دوربین نیستند باید از ماسک استفاده کنند.
آکادمی اسکار همچنان اعلام نمود شمار شرکت کنندگان در مراسم اسکار محدود به ۱۷۰ نفر خواهد بود که به صورت چرخشی در مراسم حضور می یابند.
«استیون سودربرگ» که در کنار «جس کالینز» و «استیسی شر» تهیه کنندگی مراسم اسکار ۲۰۲۱ را بر عهده دارد، تصریح کرد که ماسک نقش مهمی در مراسم سال جاری خواهد داشت.
شرکت کنندگان در مراسم سال جاری جوایز آکادمی حداقل باید سه بار قبل از حضور در این مراسم تست کرونا بدهند و در هنگام شرکت در مراسم هم تب سنجی از افراد الزامی است. همینطور یک فرش قرمز مختصر با حضور سه عکاس و شماری محدود از نمایندگان خبری برای مصاحبه برگزار میشود و نمایندگان خبری بین المللی برای پوشش مراسم اسکار هم از کشورهای کانادا، ژاپن، انگلیس، آلمان، فرانسه، برزیل، اسپانیا، مکزیک و استرالیا خواهند بود.
طبق اعلا م برگزارکنندگان مراسم اسکار باید حداقل فاصله دو متری میان خبرنگاران و مصاحبه شوندگان رعایت شود.
مراسم اسکار، پربیننده ترین رویداد جهان در عرصه سرگرمی است که از نظر میزان بیننده با اختلاف بالاتر از جوایز گلدن گلوب، جوایز تلویزیونی اِمی و جوایز موسیقی گرمی قرار دارد. با این وجود سال قبل میزان بینندگان مراسم اسکار با ۲۳ میلیون نفر به پائین ترین حد خود در تمام اداور برگزاری رسید.
مراسم اعطای جوایز نود و سومین دوره جوایز سینمایی اسکار روز ۲۵ آوریل ۲۰۲۱ (۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ) در دو سالن دالبی تئاتر و یونیون استیشن لس آنجلس برگزار می شود.

منبع:

1400/01/31
19:13:40
5.0 / 5
1343
تگهای خبر: تولید , دوربین , سرگرمی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بازی اندروید