بازی اندروید
تلویزیون آخر هفته چه فیلم هایی پخش می كند؟

پخش گاندی همراه با آثاری از تاركوفسكی، تیم برتون و ریدلی اسكات

پخش گاندی همراه با آثاری از تاركوفسكی، تیم برتون و ریدلی اسكات

بازی اندروید: 32 فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن در ایام پایانی هفته از تلویزیون پخش می شوند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «هفت سنگ»، «حورا»، «منطقه پرواز ممنوع»، «شکارچی شنبه»، «ابو زینب»، «بیگانه: میثاق»، «نسترن های وحشی»، «سی و سه روز»، «فرار از زندان آلکاتراز»، «سپید به رنگ مروارید»، «مسافر باران»، «خانه ای کنار دریا»، «مهتاب بر شکوفه های گیلاس»، «درد زیبا»، «بازمانده»، «مسیر همیشگی»، «سولاریس»، «شکار گوزن دم سفید»، «سایه های شهر»، «موزه»، «گاندی»، «نفس»، «زیر نور ماه»، «یک خط»، «بازمانده»، «سربازان کوچک»، «جعبه موسیقی»، «یاسین»، «چارلی و کارخانه شکلات سازی»، «بازی سیاست»، «آتش پنهان»، «پیشنهاد» و «سایه های شهر» پنج شنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ماه از شبکه های سیما روی آنتن می رود.
**** شبکه یک سیما
فیلم سینمایی «هفت سنگ» به کارگردانی «عبدالرضا نواب صفوی»، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
این فیلم داستان یک جوان یهودی ضد اسرائیلی به نام دیوید پسر خاخام الیاس شمعون است که بعد از سال ها اقامت در هلند و اختتام تحصیلاتش به قصد دیدار با شیخ کریم رهبر جنبش انتفاضه وارد فلسطین می شود اما به وسیله سازمان جاسوسی اسرائیل (موساد) شناسایی شده و...
داریوش ارجمند، امین تارخ، آتیلا پسیانی، بهروز بقایی، اصغر همت، جمشید اسماعیل خانی و حمیرا ریاضی در فیلم سینمایی «هفت سنگ» هنرنمایی کرده اند.
**************************************************
**** شبکه دو سیما
فیلم تلویزیونی «حورا» به کارگردانی «غلامرضا ساغرچیان»، پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۸ بامداد از شبکه دو سیما پخش می شود.
این فیلم درباره هادی نوجوانی روستایی است که به همراه خانواده اش در حاشیه کویر و در راه راه آهن تهران- مشهد زندگی می کند. هادی به همراه خواهر کوچکش حورا می کوشد تا باغچه ای را که تنها یادگار مادر درگذشته اوست زنده نگه دارد. فیلم روایت تلاش هادی برای رساندن آب چشمه به باغچه ای است که در اثر تخریب محیط زیست و کم آبی در حال خشکیدن است.
مهران احمدی، مریم بوبانی و جواد زیتونی در این فیلم بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» به کارگردانی «امیر داسارگر»، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
این فیلم ماجراجویانه، روایتگر داستان سه نوجوان است که در حین آماده شدن برای مسابقه ساخت پهپاد، با پیدا شدن یک یوزپلنگ در حوالی محل زندگی شان، وارد مسائل و درگیری های مختلف و مهیجی می شوند. این سه نوجوان در حین آمادگی برای مسابقه با افرادی مواجه می شوند که از سایت موشکی برای اسرائیل جاسوسی می کردند که...
هادی حجازی فر، محمد فیلی، بهار نوحیان، متین پاکزاد، متین کرمانی و علیرضا اکبری در فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» بازی کرده اند.
**************************************************
**** شبکه سه سیما
فیلم سینمایی «شکارچی شنبه» به کارگردانی «پرویز شیخ طادی»، پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.
در این فیلم خواهیم دید: در یک بندرگاه اسرائیل، زنی یهودی که بعد از مرگ همسرش، با یک مرد مسیحی ازدواج کرده است، کودک ۸-۷ ساله خودرا در پی اقدامات حقوقی و اصرارهای زیاد پدربزرگش برای مدت کوتاهی به وی می سپارد. پدربزرگ کودک که یکی از سران جریان فکری صهیونیسم است در جواب نگرانی های مادر، وعده می دهد که او یک ماه بیشتر اینجا نمی ماند و بعد از آن، کودک با اراده خود هر کجا که خواست می تواند برود که...
علی نصیریان، امیریل ارجمند، دارین خمسه، آرسینه سوکیاسیان، مهدی فقیه و سیلوا آندرانسیان در فیلم سینمایی «شکارچی شنبه» ایفای نقش کرده اند.
**************************************************
**** شبکه چهار سیما
فیلم سینمایی «ابو زینب» به کارگردانی «علی غفاری»، پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰: ۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.
در این فیلم با بازی کارمن لبس، باسم مغنیه، عمار شلق، یوسف حداد و اغوب دوجرجیان خواهیم دید: در سال ۱۹۸۵ ارتش صهیونیستی جنوب لبنان را اشغال می کند. خانواده های این مناطق با مقاومت و ایثار تلاش می کنند اشغالگران را از سرزمین خود بیرون کنند. مردی جوان با نام مستعار ابوزینب با یک عملیات استشهادی که خود طراح آن بوده، ضربه بزرگی به ارتش اشغالگر اسرائیل می زند. اما غیر از مادر و تعدادی از دوستان همرزمش هیچکس از هویت واقعی او اطلاع ندارد.
**************************************************
فیلم سینمایی «بیگانه: میثاق» به کارگردانی «ریدلی اسکات»، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰: ۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می رود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی مایکل فاسبندر، کاترین واترستون و دنی مک براید آمده است: فضاپیمایی که خدمه آن موقتاً به خواب عمیقی فرو رفته اند ماموریت دارد سیاره مناسبی جهت زندگی ۲۰۰۰ مهاجری که در سفینه به خواب رفته اند، پیدا کند. در این میان تنها یک ربات به نام والتر بیدار است که کنترل کارهای سفینه را بر عهده دارد.
**************************************************
**** شبکه پنج سیما
فیلم تلویزیونی «نسترن های وحشی» به کارگردانی «رهبر قنبری»، پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۱ از شبکه پنج سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان آمده است: ابراهیم با خانواده اش در یک روستای دور افتاده زندگی می کند او معلم روستاست و با دختری که او هم در مقاطع پایین تر تدریس می کند و دانشجوی تربیت معلم است نامزد است. آنها مقرر است به زودی ازدواج کنند. غدیر یکی از شاگردان ابراهیم است که اغلب به او کمک می نماید. ابراهیم از لیلا می خواهد که به غدیر آموزش دهد تا در نبود آنها به بچه ها درس بدهد. آقای حبیبی از جانب اداره آموزش و پرورش به روستا می آید و از مدرسه بازدید می نماید و به ابراهیم می گوید که به خاطر تعداد کم شاگردان مدرسه باید تعطیل شود و بچه ها به روستای دیگری بروند. ابراهیم و غدیر تلاش می کنند تا کاری کنند که بچه هایی که به مدرسه نمی روند و کار می کنند را به مدرسه بیاورند تا مدرسه منحل نشود که...
داوود رضایی، نگین غفاری، پدرام پورعباسی، حسام شجاعی، مهران کرمی، لیلا شعبانی و افضل پزشک در فیلم تلویزیونی «نسترن های وحشی» بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «سی و سه روز» به کارگردانی «جمال شورجه»، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۱ از شبکه پنج پخش می شود.
«سی و سه روز» با بازی پیر داغر، یاسم مغنی، یوسف الخال و کارمن لبوس؛ روایتی واقعی از مقاومت یک روستای مجاور با اسرائیل است که از حمله اسرائیلی ها به دیگر جناح های مقاومت جلوگیری می کند.
**************************************************
**** شبکه نمایش
فیلم سینمایی «فرار از زندان آلکاتراز» به کارگردانی «دونالد سیگل»، پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت یک بامدادان از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی کلینت ایستوود آمده است: فرانک لی موریس که از چندین زندان فرار کرده است به آلکاتراز منتقل می شود. او از همان ابتدا مورد خشم یکی از زندانیان قرارمی گیرد و زد و خوردهای متوالی بین آنها، رئیس زندان را نسبت به او حساس می کند. این فیلم محصول سال ۱۹۷۹ کشور آمریکا است.
**************************************************
فیلم تلویزیونی «سپید به رنگ مروارید» به کارگردانی «سیدروح الله حجازی»، پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
این فیلم داستان زندگی مادری است که فرزندش «احمد» سال هاست که زندگی نباتی دارد و او سال هاست که از خانه بیرون نرفته و از «احمد» مراقبت می کند. عروسی پسر دومش «ایمان» است ولی می خواهد به خاطر «احمد» به عروسی نرود تا اینکه دختری به نام «سحر» به خانه آنها می آید و می گوید که «احمد» را بارها از ایستگاه اتوبوس روبروی خانه شان دیده و برای دیدنش آمده و چند روز بعد تعریف می کند که نامزدش را که بیمار بوده رها کرده و به خارج از کشور رفته و بعد از مرگش عذاب وجدان دارد و...
رابعه مدنی، شاهرخ استخری، لیندا کیانی، سهی بانو ذولقدر، حسام محمودی، مینا سلیمی و فرزاد رمضانی در فیلم تلویزیونی «سپید به رنگ مروارید» هنرنمایی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «مسافر باران» به کارگردانی «داریوش یاری»، پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
داستان این فیلم درباره مسعود است که در شیراز زندگی می کند و در کار تجارت گرفتار مشکلاتی شده است. وی در می یابد که پدرش بتازگی از دنیا رفته است. حال آن که مسعود از پنج سالگی از پدر جدا شده و در کنار خاله اش زندگی کرده است و تصور می کرد پدرش از دنیا رفته است، با اصرار خاله، مسعود می پذیرد فقط برای گرفتن ارث و میراث به تهران برود و با وکیل پدرش دیدار کند. در این بین مسعود متوجه می شود که فقط اجازه استفاده از خانه مسکونی و اتومبیل شخصی پدر به او داده شده ولی کل مایملک پدر در اختیار یک موسسه خیریه است.
امیر آقایی، آرام جعفری، مینا جعفرزاده، بهمن زرین پور، مهدی فقیه و رامین راستاد در فیلم تلویزیونی «مسافر باران» بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «خانه ای کنار دریا» به کارگردانی «رابرت گیودی گوئین»، پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی آرین آسکاردی، جین پیر داروسین و ژرارد میلان خواهیم دید: آنژل که در پاریس یک بازیگر تئاتر مطرح است به خانه پدری اش در یک شهر کوچک ساحلی بازگشته است. پدرش گرفتار فراموشی شده و پیش از فراموشی کامل خواسته تا دارایی اش را بین فرزندانش تقسیم نماید و برای جبران گذشته که طی یک حادثه موجب مرگ فرزند آنزل شده سهم بیشتری برای وی در نظر گرفته است، البته آنژل قبول نمی نماید. زوزف مرد دیگری از این خانواده ظاهرا یک استاد دانشگاه بازنشسته است که به خاطر شکست هایی که در زندگی اش خورده گرفتار تردیدهای بسیار است. برانزر همسر جوان زوزف که قبلا دانشجوی او بوده نمی تواند افسردگی و ناامیدی زوزف را تحمل کند و می خواهد از او جدا شود. در این حین سوزان و مرتن پدر و مادر ایوان یکی دیگر از اعضای خانواده در اثر ناراحتی قلبی همزمان فوت می کنند و...
**************************************************
فیلم سینمایی «مهتاب بر شکوفه های گیلاس» به کارگردانی «یوجیرو تاکیتا»، پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می شود.
داستان این فیلم با بازی هیروشی آبه، ایتوکو کیشی بی و کاتسویا مایگوما؛ برداشتی تخیلی از اتفاقات واقعی از حمله شوروی به ژاپن طی جنگ جهانی دوم، است.
**************************************************
فیلم سینمایی «درد زیبا» به کارگردانی «تونکو مونا ریزا»، پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی هَریس حَذیک و ایذی ریف خواهیم دید: آلینا و رزلان زن و شوهری خوشبخت هستند که همراه پسرشان دانیال زندگی می کنند. آنها زندگی آرامی دارند تا آنکه آلینا به رفتارهای عجیب پسر کوچکش دقت کرده و بعد از مراجعه به متخصص متوجه می شود که پسرش مبتلا به اوتیسم است.
**************************************************
فیلم سینمایی «بازمانده» به کارگردانی «سیف الله داد»، پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
داستان فیلم با بازی سلما المصری، جیانا عید، بسام کوسا، جمال سلیمان و غسان مسعود؛ درباره اشغال شهر حیفا در سال ۱۹۴۸ در فلسطین اشغالی است.
**************************************************
فیلم سینمایی «مسیر همیشگی» به کارگردانی «ژاومه کویت سرا»، پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی لیام نسون، ویرا فارمیگا و سام نیل آمده است: مایکل یک فروشنده بیمه است که روزی یک دفعه بین محل کار و خانه با قطار در حال رفت وآمد است. پس از تماس یک غریبه مرموز مایکل مجبور می شود تا هویت مخفی مسافری در قطار را پیش از آخرین ایستگاه کشف کند.
**************************************************
فیلم سینمایی «سولاریس» به کارگردانی «آندری تارکوفسکی»، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت یک بامدادان از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی نیکولای گرینکو، آناتولی سولونیتسین، دوناتاس بانیونیس، ناتالیا بوندارچوک، یوری یاروت و ولادیسلاو دورژوسکی خواهیم دید: دانشمندان یک ایستگاه فضایی در مدار یک سیاره دور دست و ناشناخته قرار می گیرند که دارای خاصیت عجیبی است و با جسمیت بخشیدن به بدترین خاطرات زندگی فضانوردان موجب می شود آنان باردیگر با عبور از آن تجارب دردناک مجازات شوند اما...
**************************************************
فیلم سینمایی «شکار گوزن دم سفید» به کارگردانی «جودی هیل»، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی جاش برولین، مونتانا جوردن و دنی مک برد خواهیم دید: باک شکارچی ماهری است که با تهیه مستند از طبیعت و شکار خود کسب درآمد می کند. او مدتی است که از همسر خود جدا شده است. او برنامه ای تفریحی برای شکار گوزن دم سفید با پسرش جیدن در نظر گرفته است تا از این راه به پسر خود نزدیک شود. باک با جیدن و به همراه دوستش باک که فیلمبردار از راهی جنگل می شود. باک متوجه می شود که جیدن دل مشغولی های دیگری دارد و تلاش می کند که تمام حواس جیدن به شکار باشد ولی...
**************************************************
فیلم تلویزیونی «سایه های شهر» به کارگردانی «مرتضی آتش زمزم»، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
در خلاصه داستان آمده است: میشل ابوفاضل به اتفاق همسرش آیدا پس از دو سال به کشورشان لبنان باز می‏ گردند او که دیپلمات فرهنگی سفارت لبنان در ایران است. اهتمام دارد اختلافات و دلخوری‏هایی که خانواده همسرش از او و آیدا دارند را رفع کند. در این میان یک گروه تروریستی و جاسوسی از جانب موساد، آیدا را به گروگان می‏ گیرند و از میشل می‏ خواهند تا کیفی را با خود به تهران ببرد تا آیدا را رها کنند.
مجدی مشموشی، کارتیا کعده، نعمه بدوی و پولین حداد در فیلم تلویزیونی «سایه های شهر» بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «موزه» به کارگردانی «آلونسو رویسپالاسیوس»، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی گائل گارسیا برنال، سیمون راسل بیله و لئوناردو اورتیزگریس خواهیم دید: خوان تصمیم گرفته است که از موزه دزدی نماید و با دوستش بنجامین این کار را انجام می دهند و بعد هم اهتمام دارند که این اشیا عتیقه را بفروشند. آنها به سراغ یک دلال می روند که او به آنها می گوید که این اشیا هیچ قیمتی ندارند و واقعا هیچکس در دنیا نیست که این اشیا را از آنها بخرد چون قابل خرید و فروش نیستند. بنجامین که متوجه می شود که پدرش در بیمارستان است می خواهد برگردد که خوان مانع او می شود و پدرش می میرد در صورتیکه پسرش پیشش نیست.
**************************************************
فیلم سینمایی «گاندی» به کارگردانی «ریچارد اتنبرا»، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی بن کینگزلی و روهینی هاتانگادی آمده است: در سال ۱۸۹۳ ماهاتما گاندی سوار یک قطار درجه یک می شود ولی متصدی قطار او را با تحقیر از قطار به بیرون پرت می کند چون یک هندی حق ندارد کنار انگلیسی ها و اشراف سوار قطار درجه یک شود. او بعد از مشاهده این تبعیض و تحقیر تصمیم می گیرد یک کمپین اعتراضی مقابل تبعیض شکل دهد. اما همین موضوع پایه اعتراضات گسترده او و طرفدارانش مقابل استعمار انگلستان در هند می شود. گاندی مردم هندوستان رو مقابل استعمار انگلستان متحد می کند تا در نهایت هند را به استقلال برساند و...
**************************************************
فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی «نرگس آبیار»، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می شود.
خلاصه داستان فیلم از این مقرر است که: بهار دختر بچه ای است که به همراه پدر، دو برادر، یک خواهر و همسر پدربزرگش در منطقه ای حاشیه ای و سالهای دهه آخر دهه ۵۰ و اول دهه ۶۰ زندگی می کند. بهار درس خوان، خیالاتی و خوش سر و زبان است و داستان ساده و شیرینی از زندگی خودرا تعریف می کند و با این داستان ها تاریخ عامه مردم روایت می شود. بهار در سالهای جنگ، روزی که در خانه تنها بوده در بمباران کشته می شود و تمام تخیلات و دنیای زیبایش تمام می شود.
مهران احمدی، پانته آ پناهی ها، شبنم مقدمی و جمشید هاشم پور بازیگران این فیلم هستند.
**************************************************
فیلم سینمایی «زیر نور ماه» به کارگردانی «رضا میرکریمی»، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
داستان این فیلم درباره ی طلبه ای به نام سید حسن است که معتقد می باشد چون مانند پدربزرگش میان مردم نیست و نفسش تأثیری ندارد، نمی تواند لباس روحانیت را بپوشد و تنها برای دل خوشی خانواده اش لباس را بر تن کرده است! روزی در مترو پسرکی لباس روحانیت او را که تازه خریده است، می دزدد. جستجوی او برای لباس سبب آشنایی با بی خانمانان زیر پل رسالت می شود. او همه کتاب هایش را می فروشد تا بتواند به آنها کمک نماید....
شقایق دهقان، مهران رجبی و حسین پرستار در فیلم سینمایی «زیر نور ماه» ایفای نقش کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «یک خط» به کارگردانی «یانگ کیونگ مو»، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
داستان این فیلم با بازی ایم سی وان، جین گو، پارک بیونگ یون، لی دونگ هووی و کیم سون یون؛ از آنجایی آغاز می شود که یک دانشجوی معمولی به نام مین جائه با یک دزد حرفه ای آشنا می شود و خیلی طول نمی کشد که با او و تیم کلاهبردارش همراه می شود تا یک نقشه ی خیلی خوب را عملی کنند. اما...
**************************************************
**** شبکه کودک
انیمیشن سینمایی «بازمانده» به کارگردانی «احسان طاهری»، پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.
داستان درباره فرحان، یک نوزاد فلسطینی است که پدر و مادرش توسط اشغالگران قدس کشته می شوند.
**************************************************
فیلم سینمایی «سربازان کوچک» به کارگردانی «کیانوش دالوند»، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهید دید: فرمانده پایگاه نظامی عقاب یک سرهنگ اسرائیلی است. او به جهت اینکه به درجه‌ی ژنرالی برسد تصمیم می گیرد شهر کوچکی به نام بیت السلام را که در فلسطین قرار دارد اشغال کند. سرهنگ، فردی ظالم و بی رحم است و می خواهد با این کار پاداشی از فرماندهان ارشد خود بگیرد. وی در حین تدارک حمله اش متوجه وجود خبرنگار کنجکاوی می شود که در پیِ گرفتن گزارش از این پایگاه نظامی است.
**************************************************
**** شبکه امید
فیلم سینمایی «جعبه موسیقی» به کارگردانی «فرزاد موتمن»، چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
داستان فیلم درباره پسربچه ای به نام علی است که بتازگی مادرش را از دست داده و با فرشته ای آشنا می شود. این آشنایی ماجراهایی را به دنبال دارد.
رامبد جوان، نیکی کریمی، شاهرخ فروتنیان، ارسلان قاسمی، داریوش اسدزاده و نگار جواهریان در فیلم سینمایی «جعبه موسیقی» نقش آفرینی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «یاسین» به کارگردانی «حامد امرایی»، پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
این فیلم درباره یاسین پسر نوجوانی است که با وجود داشتن سن کم، با صوت بسیار زیبا قرآن را تلاوت کرده و همین طور به مفاهیم قرآنی و تفسیری نیز تسلط خوبی دارد. همین مساله سبب شده پدر یاسین که مرد متظاهر و خودنمایی است، دائم او را در مجالس مختلف با حضور مسئولین و سران مملکتی ببرد تا از این راه رانت هایی برای پیش بردن مقاصد و زد و بندهایش به دست بیاورد.
حمید فرخ نژاد، پریوش نظریه، حسین سلیمانی، یوسف مرادیان و رضا توکلی در فیلم سینمایی «یاسین» نقش آفرینی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «چارلی و کارخانه شکلات سازی» به کارگردانی «تیم برتون»، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی جانی دپ و فردی هایمور خواهیم دید: در لندن چارلی، پسری کوچک و فقیر، با پدر و مادرش به همراه دو پدر بزرگ و مادر بزرگ پیر خود در کانون گرم خانوادگی زندگی می کند و فقر را احساس نمی نماید. چارلی علاقه ی زیادی به شکلات دارد، ولی به حدی فقیر است که هر سال فقط یک شکلات می خورد! در نزدیکی خانه ی او کارخانه ی بزرگ شکلات سازی قرار دارد....
**************************************************
**** شبکه افق
فیلم سینمایی «بازی سیاست» به کارگردانی «دوگ آیمن»، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
این فیلم با بازی نائومی واتس و شان پن؛ برمبنای یک داستان واقعی تولید شده که در ضمن آن یک زن که جاسوس سازمان سیا است مامور می شود تا بوسیله همسر خود به اطلاعاتی راجع به خرید های تسلیحاتی عراق در مورد برنامه اتمی این کشور برسد.
**************************************************
فیلم سینمایی «آتش پنهان» به کارگردانی «حبیب کاووش»، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸: ۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهید دید: ژاکوب، یهودی لبنانی الاصل، در یک میهمانی، به همراه برخی از نزدیکانش به دست گروهی که به لباس رزمندگان فلسطینی درآمده اند کشته می شود. خواهر و دختر ژاکوب، سارا، از این حمله جان سالم به درمی برند. رزمندگان فلسطینی که درمی یابند هدف اسرائیلی ها از این ماجرا برانگیختن افکار عمومی مقابل مبارزه آنها است مسببان اصلی واقعه را افشا می کنند و....
در این فیلم معصومه تقی پور، محمود مقامی و محمدرضا حقگو به هنرمندی پرداخته اند.
**************************************************
**** شبکه شما
فیلم تلویزیونی «پیشنهاد» به کارگردانی «بهادر سعدی»، پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان آمده است: رضا پسر بچه خانواده ای ثروتمند است که در کشاکش اختلاف پدر و مادرش و سر شلوغی پدرش، توسط کاوه و به دستور قباد ربوده شده، قباد مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان تقاضا می کند. رضا مبتلا به بیماری اوتیسم است و خانواده او اهتمام دارند تا با پرداخت پول بچه را پس بگیرند، کاوه که از جانب قباد اجیر شده است با پیشنهاد مبلغ نصف به خانواده بچه، تصمیم می گیرد بچه را به قباد ندهند و خودش بعد از گرفتن پول او را به خانواده اش تحویل دهد، قباد متوجه می شود و...
رامتین خداپناهی، آرام جعفری و مهرداد نیکنام در فیلم تلویزیونی «پیشنهاد» بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم تلویزیونی «سایه های شهر» به کارگردانی «مرتضی آتش زمزم»، جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳: ۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان آمده است: میشل ابوفاضل به اتفاق همسرش آیدا پس از دو سال به کشورشان لبنان باز می‏گردند او که دیپلمات فرهنگی سفارت لبنان در ایران است. اهتمام دارد اختلافات و دلخوری‏هایی که خانواده همسرش از او و آیدا دارند را رفع کند. در این میان یک گروه تروریستی و جاسوسی از جانب موساد، آیدا را به گروگان می ‏گیرند و از میشل می‏خواهند تا کیفی را با خود به تهران ببرد تا آیدا را رها کنند. نیروهای حزب‏الله لبنان میشل را از طرح و نقشه موساد باخبر می‏ کنند که...
مجدی مشموشی، کارتیا کعده، نعمه بدوی و پولین حداد در فیلم تلویزیونی «سایه های شهر» بازی کرده اند.
منبع:

1400/02/17
17:17:00
5.0 / 5
992
تگهای خبر: آموزش , اطلاعات , بازی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
بازی اندروید