بازی اندروید
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده:

نباید هم و غم مردم، به دست آوردن یک لقمه نان باشد

نباید هم و غم مردم، به دست آوردن یک لقمه نان باشد

خوزستان معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با تاکید بر لزوم برقراری عدالت در جامعه اظهار داشت: یکی از راه های برقراری عدالت، رسیدن مردم به حداقل نیازها است تا فکر و هم و غم شان درگیر به دست آوردن لقمه نان نباشد.انسیه خزعلی در نشست با زنان فعال و کارآفرین خوزستان که چهارشنبه شب (۳۱ شهریورماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار نمود: قابل هضم و پذیرش نیست که بگویم خوزستان محروم است؛ ترجیح می دهم بگویم خوزستان، استانی مقاوم و ایستاده و صبور است که زنان در راس این صبوری بوده اند.

به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: هشت سال دفاع مقدس این مساله را ثابت کرد و الان هم در این چند ساعت چهره هایی را دیدم و صحبت هایی شنیدم که متوجه شدم هنوز کسانی که می خواهند این راه را ادامه بدهند و با تمام توان و وجود کشور را بسازند، وجود دارند.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده اظهار داشت: این زنان همان گونه که در مقابل حمله فیزیکی دشمن مقاومت کردند، در این جنگ نرم و اقتصادی نیز مقاومت کرده اند و ایستاده اند.

وی اضافه کرد: این زنان با اعتماد به خود و به کارگیری همه توانمندی ها و امکاناتی که در اختیار دارند، بدون چشمداشت و نظر کردن به خارج فعالیت می نمایند.

خزعلی بیان کرد: چند سال است که با اهمیت ترین و مجاهدانه ترین کار را کارآفرینی می دانم و پس از ریاست دانشگاه، تنها در امتداد ایجاد کار برای جوانان فعالیت نموده ام. حالا جهادی بالاتر از این نیست و می بینیم چند سال است که مقام معظم رهبری نیز بر تولید و اقتصاد تاکید بسیاری دارند.

وی عنوان کرد: تا آن زمان که مردم تحت فشار هستند و وضعیت اقتصادی بهبود پیدا نکرده است، نمی توانیم خیلی از کارهای فرهنگی و تعالی را انجام دهیم بدین سبب باید زیرساخت های لازم را فراهم نماییم تا به تدریج لطمه ها رفع شوند.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با تاکید بر لزوم برقراری عدالت در جامعه بیان کرد: یکی از راه های برقراری عدالت، رسیدن مردم به حداقل نیازها است تا تمام فکر و هم و غم شان درگیر به دست آوردن لقمه نان نباشد و در این راستا، اشتغال زایی از اهمیت بالایی برخوردارست.

وی با اشاره به کوشش برای رفع موانع کارآفرینان، اظهار داشت: برای رفع محرومیت ها تلاش می نماییم برای اینکه هدف ما رفع محرومیت تا فراگیری عدالت است و امیدواریم در این چهار سال، آرمان های دولت که بخش عمده آن در حوزه اجرای عدالت و رفع محرومیت است را محقق نماییم.
1400/07/01
11:40:01
5.0 / 5
1117
تگهای خبر: تولید , جوانان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
بازی اندروید