بازی اندروید
به همت نیكوكاران استان تهران؛

43 نفر از زندانیان آزادشده به مشهد مقدس اعزام شدند

43 نفر از زندانیان آزادشده به مشهد مقدس اعزام شدند

به گزارش بازی اندروید مدیرکل زندان های استان تهران اظهار داشت: با همکاری مرکز مراقبت پس از خروج و همت نیکوکاران و خیرین، 43 نفر از زندانیان آزادشده به مشهد مقدس اعزام شدند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از اداره کل زندان های استان تهران، علی رستمی ضمن حضور در مرکز مراقبت بعد از خروج، اظهار داشت: هزینه اعزام ۴۳ نفر مددجوی آزادشده به همراه خانواده هایشان ۱۶ میلیون تومان بود که با همکاری نیکوکاران و مساعدت آستان قدس رضوی تامین شد و این گروه با قطار جهت زیارت حضرت ثامن الحجج امام رضا(ع) به مسافرت یک هفته ای اعزام شده و میهمان آن آستان بودند.
مدیرکل زندان های استان تهران افزود: با هدف پیش گیری از وقوع و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، مددجویان آزادشده به مرکز مراقبت پس از خروج معرفی می گردند.
وی همین طور بیان کرد: این مرکز در حوزه کارآموزی، اشتغال، ازدواج، ادامه تحصیل، تامین مسکن و ارائه تسهیلات بانکی در جهت بازگشت آنها به یک زندگی سالم اجتماعی، فعالیت می کند و مددجویان در هر زمینه ای می توانند از خدمات و مشاوره استفاده کنند.
گفتنی است، طی حضور مدیرکل زندان های استان تهران، باقی پور رییس مرکز نیز به ارائه گزارشی از خدمات مرکز در امور آموزشی، بهداشتی، درمانی، اجتماعی، حقوقی و فرهنگی به مددجویان آزادشده پرداخت.
مرکز امور خدمات اجتماعی و مراقبت پس از خروج زندانیان استان تهران به آدرس انتهای بلوار آیت الله کاشانی- شهرزیبا- جنب کانون اصلاح و تربیت- مرکز مراقبت پس از خروج زندانیان استان تهران و تلفن های ۴۴۳۳۰۰۰۶، ۴۴۳۳۰۰۰۷ و ۳۶ تا ۴۴۳۱۲۱۳۲ - ۰۲۱ آماده پاسخگویی به نیکوکاران و نیز مددجویان است.
منبع:

1400/09/02
16:15:28
5.0 / 5
1152
تگهای خبر: آموزش , خدمات , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
بازی اندروید