بازی اندروید
عملكرد سه ماهه صندوق بیمه اجتماعی تشریح شد

اجرای بیمه اجتماعی رایگان خانوارهای محروم و کمتر برخوردار

اجرای بیمه اجتماعی رایگان خانوارهای محروم و کمتر برخوردار

بازی اندروید: اقدامات شاخص صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در دولت سیزدهم تشریح شد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، اجرائی کردن طرح بیمه اجتماعی رایگان خانوارهای محروم و کمتر برخوردار با هدف رشد ۸۳ درصدی ضریب پوشش ارائه خدمت بیمه اجتماعی به جمعیت کشاورزان، روستاییان و عشایر، از اقدامات شاخص این صندوق در طول سه ماه گذشته است.

در اولین مرحله این طرح، تفاهمنامه های در رابطه با سازمان های ذی ربط همچون سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام (ره)، معاونت امور زنان و خانواده بمنظور پوشش بیمه زنان سرپرست خانوار، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و... امضا و سپس اسامی مشمولان این طرح از طرف این سازمان ها، به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اعلام گردید.

وصول ۱۰۰ درصدی بودجه سهم دولت در سال۱۴۰۰، اختلاف ۴ برابری نرخ بازدهی پرتفوی سرمایه گذاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نسبت به نرخ رشد شاخص کل بازار سرمایه )نرخ بازده صندوق ۱۲درصد و نرخ شاخص کل بورس ۳ درصد است) از دیگر اقدامات صندوق در سه ماهه شروع به کار دولت جدید است.

به گزارش مرکز روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، انعقاد و مکانیزه کردن پروسه نقل و انتقال سوابق و ازکارافتادگی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و توانمندسازی کارگزاری های روستایی و ایجاد اشتغال پایدار با اصلاح نظام پرداخت به کارگزاران صندوق و رشد حدود ۵۰درصدی درآمدی آنها از دیگر اقدامات شاخص این صندوق در سه ماهه ابتدایی شروع به کار دولت سیزدهم است.
منبع:

1400/09/09
23:20:23
5.0 / 5
1284
تگهای خبر: سرمایه گذاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بازی اندروید